• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SAME Explorer 70

  • Temu pokrenuo explorer70
  • Datum prvog posta

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Ovako, na najmanjem mjenjacu su ti dolje desno transportne, gore desno super spore, dolje lijevo spore, a gore lijevo radne. Na srednjem po velicini su ti brzine od 1. do 5. s tim da ti je dolje lijevo 1., gore sredina 2., dolje sredina 3., gore desno 4., a dolje desno 5. , a najveci mjenjac ti je reverzer, tj. naprijed-nazad. :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Ako je imalo održavan nebi trebalo biti nikakvih problema, e sad druga je stvar kaj to nikad nemreš znati!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
A kaj te posebno zanima?
Do 2002/3 imaju zrakom hlađene motore, niske potrošnje goriva, no vrlo bučni.
Sve novije serije imaju 5 br. getribu, s 3 ili 4 grupe (ako ima puzajuće brzine).
Ovaj na oglasu ima Hi-Lo (elektrohidrauličko kalanje brzina) pa ima mjenjač 40F+40R brzina.
Slaba točka im je inverter i treba provjeriti krči li pri promjeni smjera u hodu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
To ti je model u klasi Zetora 7745, osim kaj je tehnološki naprednini, no nježniji i lakši.
70 i 80 su identični, osim kaj 80-tka ima zadnje kotače od 34", a 70-tka ima 30".
Motori su isti, jedino se na 80-tko motor vrti 2500, dok na 70-tko 2350.
90-tka ima turbo motor.
Svi koji imaju prednje kočnice idu do 40 km/h, uključivo i 70-tke ko je su nešto sporije radi manjih guma.
Obrati pozornost na broj brzina kardana. Mnogi imaju samo 540/1000. Treba potražiti onoga s 4 brzine kardana. Kardan je nezavistan, hidraulicki uključiv.
Hidraulika ima osjet vučne sile preko donjih poluga.
Stariji modeli imaju mehanički uključive preddnju i zadnju šperu.
Kočnice su hidraulički upravljaju diskovi u ulju, na svim kotačima.

Fiati serija -70/80/90 su osjetno masovnije napravljeni, motori su im znatno tiši, ali imaju manji izbor brzina.
Rekel bi da su zahvalnija kupnja, jer su jako cijenjeni i traženi iako Explorer nije loš izbor.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Hvala sad znam razlike pa baš mi upao u oko a cijene nisu neke .
Radje bi 80 ili 90 bolja da ne fali snage .
Gledao sam malko noviji od toga kako radi i svidio mi se.
Vidim puna ih Italija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Dobar je to model. Gotovo nepromijenjenoga proizvode već skoro 35 godina.
Nije za preteške radove. Za teže radove je model Silver.
 

muamer55

Novi član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
18
Pozz zanima me za same explorer 70 cep koji se nalazi sa desne strane iznad filtera uljnog,kakvo se tu sipa ulje da li ide atf ili neko drugo...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
To ti je čep za ulijevanje ulja u motor.
Dakle, motorno ulje 15W-40, tipa Ina Super5 i slično.
 

Murselovic

Novi član
Tu od
19 Ožu 2017
Poruka
4
POZDRAV
Imam SAME EXPLORER ll 70
1995 godiste je traktor
Interesuje me koje ulje ide u njega i jeli to ulje za sve
Mislim i za hindrauliku i za kočnice i koliko ima cepova gdje se ljeva ulje
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Ulje za hidrauliku i mjenjač je zajedničko.
Originalno je Akros Multi FCT 10W-30.

Ako ti nije dostupno, probaj sa INA Transhidrol JD50.

Ispušta se na čepovima dolje na getribi. Trebali bi biti 1 ili dva.
Ulijeva se na stražnjoj strani ili na poklopcu hidraulike ili negdje sa strane.
 

glisa94

Novi član
Tu od
29 Ožu 2017
Poruka
4
Pozdrav ljudi, imam jedan problem imam Same explorer 2 special 70 i pali mi se crvena lampica na instrument tabli npr. kada jace pritisnem papucicu gasa... Sta bi mogao da bude problem?????
 

pop1

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
27
A koja crvena lampica, baterija, ulje sta?
Ak je baterija mozda proklizava remen, ako je uljna moze bit da fali ulja ili da uljna pumpa nema pritiska
 

glisa94

Novi član
Tu od
29 Ožu 2017
Poruka
4
U pitanju je lampica koja se nalazi iznad lampice od ulja motora. Menjao sam filtere od hidraulike, da li je ona od toga ????
 

pop1

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
27
Neznam dal ti imas sa strane na motoru kiler ulja hidraulike. Pogledaj, ako imas ocisti ga, ispuši sa kompresorom. Prekontroliraj i nivo ulja hidraulike.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
S desne strane motora je hladnjak ulja motora, a ne hidraukike. I njegova čistoća nema veze s lampicom na tablou.
Kak izgleda ta lampica? Koj simbol je na njoj?
 

glisa94

Novi član
Tu od
29 Ožu 2017
Poruka
4
Pa lampica je crvene boje, okrugla i zvezdasta kao vratilo, a obicno se pali kada je hladnije vreme i kada dodam veci gas.....
 

Dobrica

Član
Tu od
14 Pro 2015
Poruka
79
Po tvojem opisu je to najvjerojatnije lampica koja ukazuje na začepljenost filtera prijenosa, ako se pali na hladnom vremenu i kad naglo dodaš gas onda je to normalno i ne treba te zabrinjavati
Na slici su simboli i njihovi opisi

http://oi67.tinypic.com/14eaxxc.jpg
 
Na vrh