• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Cabage, jel ti ovo poznato :p :p :lol: :lol:
Slikakos000.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Super slike. Daj još stavi slika, i slikaj sa bočne strane. :mrgreen: Da li si probal dići dvije bale odjednom??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Toma, odlično je :shock: :shock: :shock: :D , eh da je meni jedan takav na mome Same-u, ma može i strojometalov, ne patim ja za nečim posebnim :!: :!: :!: ;)
Moram s dedom pregovarat, možda ga nagovorim, on bi možda i uzeo tog strojometalovog, pošto je jeftiniji, a nama netreba neki skupi pošto nema previše posla za njega ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne mogu 8) Imam problema s protuutegom :D
Ma nema ni ovaj tako puno posla kod mene, cca 200 bala sjenaže, suhog manje, snijeg i tak pomalo nešto. To mu je budući posao. Pitao sam ja za sve manje više, ali se odlučili za ovog nekako
Evo još
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Toma, daj mi poslikaj položaj joysticka u kabini, kako su ti ga smjestili i gdje, poslikaj sa svih strana :!: :!:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Desno od ručnog gasa, nemam slika od toga, stavim kad ih pribavim 8)
 
U

ursus4514

Guest
....dobar same nea sta i toma koliko si ga platio i koliko bi sada kosto ex 100 neki s sjedalom zracnim i klimom :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :oops: :) :) :)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
36 000€, EX 100 bi došao sad toliko koliko i ovaj moj, samo više i to bez pdv-a
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Naj zanimljivije od toga je kak baš u rikverc nejde :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
A dalje nije islo :mrgreen:

a ma išlo je :lol: :lol: :lol: , al mi se nije dalo kopat prevelike grabe :!: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh