• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
kaj mali radi
Dorado 86 :mrgreen:


[youtube:3ruh760k]-ZHASQH4jCU&feature=related[/youtube:3ruh760k]
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
traktorčič je dobar al videi od tog lika kaj radi s traktorom doslovno ga ubija. s silokombajnom, još se s ovom prikolicom dobro nosi pa plug okretač i tak, mislim koristi dosta tešku kategoriju priključaka za takav traktor.
jadnik se muči s ovom cisternom ko da je neznam kaj a i vidi se iz priloženog da je prevelika za njega :(
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zanimljivo , novog čuvat da se ima za pokazati i da se slucajno ne osramotimo ako se pokvari a starog ubiti do kraja jer je dobri stari ...nemrem vjerovat
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja sam imao same silver 100,6 i nije bio nikakav sa 4000 sati je stala sva hidraulika i jedva smo ga popravili
i na kraju jedva sam ga prodao za 5000 eura manje .
poslje sam cuo da je covjeku zaribo motor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
zeko kaže:
ja sam imao same silver 100,6 i nije bio nikakav sa 4000 sati je stala sva hidraulika i jedva smo ga popravili
i na kraju jedva sam ga prodao za 5000 eura manje .
poslje sam cuo da je covjeku zaribo motor
Po jednom primjerku nemožeš reći da ti traktori nevaljaju. Mario ima takvoga Lamba i ide. Koliko znam, i zadovoljan je s njim.
 
F

farmer30

Guest
Posjedujem Same explorer3 96ks,2007g,950 sati

Šta da kažem,dosta je mali potrošač zahvaljujući Deutz mašini,međutim izrada iznutra i neki plastični detalji ne ulijevaju previše povjerenja. :roll:
Sa samo 250 sati imao sam neki kvar na elektronici,pa je pištao alarm svakih 10 min u radu,uglavnom probilo mi mozak.
Serviser je to riješio.

Po mojoj procjeni radi se o cjenovno preskupom traktoru koji slabo drži svoju cijenu.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
pozdrav

Jel ima netko workshop manual za same laser 90 ili za neki drugi model na kojem je isti motor?
 
G

gams

Guest
Ima li tko iskustva sa Same silver 90 1999g. Kako su se pokazali ti traktori i koja mu je realna cijena s 5600rs, očuvan traktor. Tip traži 17000€, čini mi se puno.
Hvala :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nebi trebali biti loši. Naime, motor je isti kao na Exploreru ili Doradu, a getriba je grublja. To je najmanji traktor u Silver seriji, tak da bi trebal biti izdržljiviji.
Cijena i nije velika ako je traktor u dobrom stanju, pogotovo jer su ti traktori serijski prilično dobro opremljeni, imaju puno brzina itd.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
gams kaže:
Ima li tko iskustva sa Same silver 90 1999g. Kako su se pokazali ti traktori i koja mu je realna cijena s 5600rs, očuvan traktor. Tip traži 17000€, čini mi se puno.
Hvala :D

Ako su to stvarni sati nečeš pogriješiti, traktor je super, ja imam malo jačeg, razlika samo u motoru 6cil 102ks, u 5 god 5000sati.
 
M

mucisoko

Guest
Pozdrav...da li neko zna na koliki pritisak se steluju dizne na exploreru 55 dt ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Jel' motor 3 cilindra zračno hlađeni?
Ako je, onda mislim da je 180 bara, no moram provjeriti u knjižici.
 
M

mucisoko

Guest
ZJ kaže:
Jel' motor 3 cilindra zračno hlađeni?
Ako je, onda mislim da je 180 bara, no moram provjeriti u knjižici.
Jeste,3 je cilindra zracno hladjena...ako mozes molio bih te da provjeris :D
 
I

ivica

Guest
nemres to procjeniti po gumama ,sve ovisi di je traktor radil ,ja sam s fendtom napravil 3000rs i jos su ko nove a susjed ima na mf-u 4000rs i skroz su izlizane
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
to je moj traktor, ja ga prodajem, dosao iz njemacke. :scratch :scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Hurlimann H-470A kaže:
to je moj traktor, ja ga prodajem, dosao iz njemacke. :scratch :scratch

imaš li šta gabaritno manje od ovog same-a a snage do 50 ks? ako imaš i hoćeš da mjenjamo za moj same solaris 35 ks javi mi
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Imam samo jarane jednog fiata, 42 ks., duplak, malo je postar, godiste mu se vrti oko 70-ih .. :scratch :scratch
a cijena mu je oko 7000 KM.
 

Najnoviji postovi

Na vrh