• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
zekan7711 kaže:
ljep je nema sta :D
kaj si bil na nekakvom sajmu ili?
Sajam tek počinje od petka,a ja sam danas bio več unutra 8)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
marko93 kaže:
zekan7711 kaže:
ljep je nema sta :D
kaj si bil na nekakvom sajmu ili?
Sajam tek počinje od petka,a ja sam danas bio več unutra 8)
...... a di je sajam u petak :D :D :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ne sviđaju mi se ova velika vrata. Stara kabina mi je ljepša. Hauba na starom mi je ljepša nego ova s njuškom morskog pesa...
Nema više 4 cil. motora bez turbine ... Zanima me hoće li trošiti manje od ovih modela koji završavaju sa 6 :scratch
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ZJ kaže:
Ne sviđaju mi se ova velika vrata. Stara kabina mi je ljepša. Hauba na starom mi je ljepša nego ova s njuškom morskog pesa...
Nema više 4 cil. motora bez turbine ... Zanima me hoće li trošiti manje od ovih modela koji završavaju sa 6 :scratch
Neznam koji im je k... il im je dizajner opčinjen avionima iz 2svj. rata, još im samo nedostaju naljepljeni zubi po haubi..
 
Z

zekan7711

Guest
petar kaže:
ZJ kaže:
Ne sviđaju mi se ova velika vrata. Stara kabina mi je ljepša. Hauba na starom mi je ljepša nego ova s njuškom morskog pesa...
Nema više 4 cil. motora bez turbine ... Zanima me hoće li trošiti manje od ovih modela koji završavaju sa 6 :scratch
Neznam koji im je k... il im je dizajner opčinjen avionima iz 2svj. rata, još im samo nedostaju naljepljeni zubi po haubi..

:lol: :lol: :lol: :lol:
meni je bas lijep neznam za ostale
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
petar kaže:
ZJ kaže:
Ne sviđaju mi se ova velika vrata. Stara kabina mi je ljepša. Hauba na starom mi je ljepša nego ova s njuškom morskog pesa...
Nema više 4 cil. motora bez turbine ... Zanima me hoće li trošiti manje od ovih modela koji završavaju sa 6 :scratch
Neznam koji im je k... il im je dizajner opčinjen avionima iz 2svj. rata, još im samo nedostaju naljepljeni zubi po haubi..

To bi bilo oooopasnooo!
 
A

ARGON

Guest
i meni je ljepša starija hauba! vidim da su dodali reflektore iznad prednjih žmigavaca! jel se oni mogu okretat lijevo desno?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
breza kaže:
ovaj zračni filter vani mi se baš i ne sviđa
Može se maknuti, a onda na haubu dolazi čep.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
da malo osvježimo :mrgreen:

slika0521.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Di ti rastu ovaki kukuruzi u ovo doba godine :mrgreen: Imaš neki veeeliki plastenik??? :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
Di ti rastu ovaki kukuruzi u ovo doba godine :mrgreen: Imaš neki veeeliki plastenik??? :)

:mrgreen: kao što vidiš, toliko je velik plastenik da i traktor s prikolicom ide unutra... :lol: :lol:
 
L

Lamborghini R2

Guest
bok..zanima me da li ima neko kakvo iskustvo s kompjuterom za kotrolu rada motora u doradu86, naime na slo-forumu sam pročitao da je par članova znao gnjaviti,tj krepati a popravak nije moguč samo kupovina novog od 1700E,da i ako znate na kaj onda paz :roll: it..
 

Najnoviji postovi

Na vrh