• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
dali netko ima same buffalo 130?nasao sam jednog pa me zanima kakav je? bilo kakav podatak!!!!Unaprijed hvala!!!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
poznanik prodaje same traktor,kaze daje neki Centurion ili slicno,traktor limariju treba generalno uredt pali na zub,cini mi se ok,nema kabinu uz njega daje jos jedan motor za njega,motor je neki V4,e sada me zanima kaki je to motor i jel ima djeliova jos za to cudo,te imali gdje kabina za kupiti,e da trazi 3000eura.ima papire,gume su mu ok i u radnom je stanju....
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Mislim da sto se tice djelova za motor nemos naci,osim u takvom slucaju da nadjes komplet kod nekog sto je tref 1:xxxxxx.za ostale djelove ne znam da li ih ima.ako nije los nije neka cijena,jest da je mator i sav onako dzombast i poruzan
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
nisam ponio fotic,icu sad ovi dana,
cjena 3000eura,dobis njega i komplet motor jedan sa strane,a taj motor sa strane nemam pojma jel radi ili ne ili je kaki vec
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
14663101513794667640521.jpg
[/URL][/IMG]
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ofarban je nije bas bio ocuvan dok je bio dovezen iz francuske,na satu mu pise 6230 rh a mislim da ima 16230 rh po stanju motora,jer je bio diran motor vec,ali odlicno me sluzi nije me jos nijedanput ostavio :) u zimi odlicno pali inace jer je polugeneralka vjerojatno bila napravljena u francuskoj
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ima netko kakva uputstva za same antares 110 , 1991 godina . ?
Ne mogu nikako skužiti gdje se dolijeva ulje u getribu.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ima netko kakva uputstva za same antares 110 , 1991 godina . ?
Ne mogu nikako skužiti gdje se dolijeva ulje u getribu.

Trebalo bi da je sve zajedno i za diferencijal i za hidrauliku, a za to postoji sa zada iza kabine cep
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Trebalo bi da je sve zajedno i za diferencijal i za hidrauliku, a za to postoji sa zada iza kabine cep

u tome i je problem, ima posebno ulje za hidrauliku ( čep je iza kabine ) a posebno za diferencijal čiji čep nikako ne mogu pronaći.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
u tome i je problem, ima posebno ulje za hidrauliku ( čep je iza kabine ) a posebno za diferencijal čiji čep nikako ne mogu pronaći.

Kako znas da je posebno za hidrauliku?
 

panjc

Član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
45
Imam lasera 130 kod mene je sve isto ulje transhidrol..na zadnjoj lijevom kraku imas imbus veci,neznam tocno koji broj..to je cep sa stangicom za nivo ulja..
 

Najnoviji postovi

Na vrh