• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Danas je pri mene došel malčirat neko iz dalje okolice sa ogrooooooomnim SAME traktorom, samo kaj je prešel jenput oko polja i naišel je na panj i ode malčer u PM!!!
Oznake na njemu su samo Same 150, dali kolega VIRTUS zna nešto više o takvim mrcinama?
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
hahaha to je bil Darko kaj popravlja traktore.Prije toga smo se sreli u Zrinskom i videl sam taj traktor.Lepi traktor i dobro dela.
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
Danas je pri mene došel malčirat neko iz dalje okolice sa ogrooooooomnim SAME traktorom, samo kaj je prešel jenput oko polja i naišel je na panj i ode malčer u PM!!!
Oznake na njemu su samo Same 150, dali kolega VIRTUS zna nešto više o takvim mrcinama?

Poštovani, SAME ima više modela traktora od 150 KS;
stariji modeli: RUBIN 150, TITAN 150, LASER 150
noviji modeli: IRION 150, 150S, 150.7, 155 DCR 4V, 150 HI-LINE, 150.7 HI-LINE
Zato uvijek treba pročitati i model SAME traktora, pošto se samo u SAME tvornici u TREVIGLIO proizvodi oko 85 modela traktora.

srdačan pozdrav VIRTUS
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Da al na traktoru nije pisal model, zato i pitam, meni se je nekak činil ko da je laser.

hahaha to je bil Darko kaj popravlja traktore.Prije toga smo se sreli u Zrinskom i videl sam taj traktor.Lepi traktor i dobro dela.

Ahaaaaaa to je bil Darko, jer mi se učinil poznatim od nekud, al nisam mogel dokučit ko je on jer takvog traktora tu nema niko, valjda je samo popravljal malčer.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Nije popravljal nego je malčiral.Traktor je iz kuča.Inače je pravi stroj i jako se lepo čuje.Jedino su mu malo prednje gume čelavije.
 
Posljednje uređivanje:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,242

Prilozi

  • P1010084.JPG
    P1010084.JPG
    40.7 KB · Pregleda: 207
  • P1010085.JPG
    P1010085.JPG
    44.9 KB · Pregleda: 195
  • P1010083.JPG
    P1010083.JPG
    40.8 KB · Pregleda: 215
Posljednje uređivanje od moderatora:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,242
novi za prodaju kod nekog zastupnika, neču sada imenovati kojeg. a niko nije primjetio kak tigar je propišao a novi je.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Trebalo bi utvrditi razlog tog ulja na podu, si ti osobno videl od kuda curi??
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,242
Virtus od kuda si ti? sve znaš.

Kao iz kočnica su mi rekli, ali mislim koliko se sjećam iz filtera, oko motora...

slikao sam gumu jer ista dimenzija je kao na univrsalu nisam baš obraćo pažnju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma Virtus je glavna faca kaj se tiće servisa za cjelu HR, naravno da čovjek sve zna!!! :)
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Virtuse,Explorer radi dobro,filteri su bili puni smeca.
Nego ispustio sam stari antifriz iz bloka,ulio vode u sistem,upalio ga da radi pet minuta,ukljucio grijanje,ugasio motor ispustio vodu i ulio plavi antifriz na bazi propilen glikola u posudu.Ali samo oko 6 litara.Ostalo nije htio povuci ni nakon 10 minuta rada na 1000 okretaja.

1.Jel grijesim sto ne sipam onaj crveni(ili zuti) antifriz?
2. Nisam pronasao gdje se ispusta iz hladnjaka tekucina?!
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
Virtuse,Explorer radi dobro,filteri su bili puni smeca.
Nego ispustio sam stari antifriz iz bloka,ulio vode u sistem,upalio ga da radi pet minuta,ukljucio grijanje,ugasio motor ispustio vodu i ulio plavi antifriz na bazi propilen glikola u posudu.Ali samo oko 6 litara.Ostalo nije htio povuci ni nakon 10 minuta rada na 1000 okretaja.

1.Jel grijesim sto ne sipam onaj crveni(ili zuti) antifriz?
2. Nisam pronasao gdje se ispusta iz hladnjaka tekucina?!

Poštovani, ovo su mijesta za ispuštanje rashladne tekućine iz Vašeg traktora;

Što se tiče antifriza treba obratit pozornost na slijedeće; točka smrzavanja - 40, točka vrelišta 110 C, mora biti namjenjen za protok kroz rashladni sistem vozila.
Zapremnina sistema Vam je 11L.
ŠANANA, nemoj tako ja samo radim svoj posao.
srdačan pozdrav VIRTUS
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Zahvaljujem! Nasao sam s lijeve strane(gledano sprijeda) jedan ventil i probao rukom,ali kad nije islo nisam htio silovati.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
vrijedi definitivno

12 500 je puno novaca....
da još ima prednji utovarivač onda bi bilo "vrijedi definitivno" al ovako treba sagledat situaciju iz svih kutova....
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
meni se cini iznutra dosta pohaban... ima on vise sati nego sto pise...
 

Najnoviji postovi

Na vrh