• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
@zwer,na kaj mislis pod "prednji novac" ??

Mislim da traktor vrijedi ove novce,a valjda ni to nije zadnja cijena,koja stotka se uvijek može spustit..Ima nekaj opreme na sebi pa onda mu to podiže cijenu,a i gume su skoro nove kaj isto nije mala stvar..

edit by zwer: mislio sam utovarivač....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Moze ici cijena jos malo dole. Imam jedan snimak kako radi motor samo je bio mrak vec kad sam snimao, tako da se ne vidi bas nesto ali eto.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=FzZ9Y_elZc4[/YT]
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Koliko po vama onda vrijedi moj Explorer3 100 iz 2007 sa 2250 sati.Nema puno opreme.U biti nema nista osim klime i nesto malo utega naprijed.Nema cak ni kompresor.Novi je placen 267 hiljada kuna.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Evo i moje mašine
ima 45 ks,4cilindra,5500 rs,napravljen je 1975,blatobrani su od deutz-a,traktor je uvezen iz njemačke pa mu je i okvir njemački,za sad super služi od kvarova su bili
puko je trkaći zupčanik od špere i prvi pogon nije radio kad ga je tata kupio
v7ho.jpg
 

musto

Član
Tu od
10 Lis 2008
Poruka
38
Pozdrav. Kupio sam Same Explorer 60, slike imate u temi. Interesuje me da li je u njega ulje za hidrauliku i mjenjac zajedno, posto sam naso cep sa mjeracem na poklopcu hidraulike a za mjenjac nisam naso. Na mjeracu nije nista oznaceno, da li neko zna dokle bi trebalo bit ? Hvala
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Interesira me Same explorer 80 ili 90 (stariji modeli-1990-95god.). Dal znate dal ga ima ko u prodaji i dal takav traktor vrijedi nekih 90 tisuca. Jer kod nas u hr drze tu neku cijenu oko 80 tisuća, a vani se moze naci i do 30 tisuća jeftinije. Pa ne znam dal se isplati to.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
Ovog samea prodaje moj poznanik inače čovjek je švercer na tak malo kupi,proda i tako u krug traktor uveze malo pošarafi i proda.Vidi se da su gume zadnje gotove a ovak izgled je ok.ali poznavajući njega nebi kupio taj traktor on ga dosta optereti tjero je malčer 280 u kukuruzovini i takve poslove.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Znaci, ipak ima neka kvaka. Ahh, a već sam se ponadao :) . Probat ću još tražiti, ako neću ništa pronać, ići ću ga pogledat ali cu morat biti veoma pažljiv.
Hvala na informaciji.
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Same Centauro 40...e sad na traktor data tamo ma samo od 60-65 i 70 a ovog 40 nema nigdje, kakvi su oni jer čovjek hoće zamjenu za IMT 560 kojeg imam i da bih nešto doplatio...imam te novce međutim interesira me jel se to isplati kupovati jer 560 je pun mana ali bar ide ...???


http://www.pik.ba/artikal/9044228/same-centauro/

Evo traktora...šta bi rekli vrijedi li to te pare
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Staro čovječe, i još da doplatiš?

Bankrotiral budeš od cijena dijelova.
 
T

traktori

Guest
Poštovani forumaši ja sam novi zovem se alen iz okolice rijeka i imam traktor same centurion 75 ks i nigdje nemogu nabavit plovak goriva dali možda netko zna gdje mogu to nabavit hvala
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
jedno pitanje,gde bi se mogli najti zamjenski filteri ulja hidraulike za same laser 90,ili ima ko sifru tih filtera ulja :)
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
hvala kolege,a kolega virtus,zanima me jel ima kakve razlike kod ta dva filtera ili su obadva jednaki,mislim dal ima fini i grubi ili su jednaki?
 
Na vrh