• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Nema razlike, lijepo ti piše na priloženoj slici. Ta dva filtera su paralelno spojena, radi povećanja protoka, odnosno čim manjeg pada tlaka prije pumpe.
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
hvala kolege,a kolega virtus,zanima me jel ima kakve razlike kod ta dva filtera ili su obadva jednaki,mislim dal ima fini i grubi ili su jednaki?

Jednaki su Vam, to se vidi iz stranice kataloga. :(y):
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
najvjerojatnije dolazim :)
hvala jos jedanput za sliku,a mislim da nisam ja nist zajebo a to kaj mi se ne ukljuci prednji pogon ja mislim da "o" ring spana tu osovinu pod brojem 14 jer na tu osovinu ide poluga iz kabine sa slic rupom :)
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
Pogledajte ovu prezentaciju;

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=kymnGtWscuc[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=p9mw7i1wq04[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Niš me se nije dojmilo nego kontra namontirane prednje ili ti manje gume tj. kotači .
kad smo kod kotača ne znam kaj to znači u prezentaciji traktora vožnja na dva bočna kotača , nek on ore po dva kotača ak je faca -.

Još više godi prezentacija traktora od lica kojima je to posao i poziv , znam sad se budu mnogi našli uvrijeđeni ali nisu svi koji pooru hektre i hektre svake godine traktoristi .I ne mogu postiči učinak i zadovoljstvo u poslu ako kod svakog okretanja ne pooru put ili iskopaju mejašni kamen .

Velika je moč i predost traktora s prvog linka , ali Ako je to dodatna oprema 90% traktorista iz hrv bi radije stereo radio kazetofon za dodatnu opremu nego da voze traktro naopako ..jer kaj bi rekli u selu, xd.

vaš velečasni
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
A što kažete na ovo;

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=DQfWzgmJGhs[/YT]

i ovo

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=AOFwOUwbIgw[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da je barem još uvijek sve ostalo kao nekad na SLH, a ne danas na SDF!!!

To je tada bila kvaliteta!!!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Mislim da nijje....

mislim da je silver nasljednik explorera, rubin / iron antaresa a diamond nasljednik titana tj malo su pobrkali to sve skupa i uveli više grupa...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dali je Same SILVER nasljednik Same ANTARES-a??

Recimo po meni da je makar ovi modeli 110 i 130. Ovi manji su po opremi skoro isti ko i veći samo imaju motore konjaže nešto poput Explorera
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Potpuno se slažem s ZJ-om, jer ako se vodimo po nekoj logici nemože silver biti nasljednik explorera, kad se obadva modela još uvjek proizvode.
EXPLORER ima svoje generacije i tu se nastavljaju jedan na drugoga, ali za ANTARES znam da ima samo I i II generacije i tu se gasi i gledam neke sličnosti, pa sam došao do zaključka da bi mogao nasljednik biti današnji SILVER.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Čini mi se da ovaj sjetvospremač nema baš neki učinak pošto su klinovi okrenuti u drugu stranu ,a možda se i varam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Đe nađe ovu sliku samo:icon_pray::icon_pray::icon_pray:

Ma ovaj sjetvospremač dovoljno samo da malo rastvori zemlju i buse poravna, več je lakše rd iza raditi nego da ide direkt u brazdu.

Tako budem i ja nešto kombinirao čim se kupi RD, napred planiram izraditi onaj "sterncracker" valjak sa klinovima i ispred njega gredu sa noževima.
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nema nekog efekta, ali mislim da dovoljno poravna da se lijepo može voziti po njivi. Ipak rotodrljača odradi svoje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh