• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
robert kaže:
ona samo sto je sa nagnutom kabinom,da i u oranju joj se kabina izravna.imaosam negdje prospekt od tog modela
ROBERT
Jel to dobro funkcioniralo? Izgleda da nije kad toga više nema.
Ako nađeš prospekt daj poslikaj i stavi slike na forum.

abrkili
neznam što je to, zračni filter sigurno nije.
 
B

Bobo

Guest
mario kaže:
abrkili
neznam što je to, zračni filter sigurno nije.

E, ja bih bas rekao da sigurno je ;) Nema sto drugo biti, a da je tako lijepo i pristupacno...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
to je bil tzv. Galileo cab.
Nema toga odavno jer baš nije bilo prihvačeno, a i veči SLH traktori su zapravo prebojani Deutzovi traktori. To več ionak znate :D
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Traktor mi je lijep, jedino su mi malo čudna svjetla na kabini!

Koliko love? Kakava oprema?

Sad sam baš gledao specifikacije i vidim da se motor vrti čak do 3000 okretaja.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mene zanima što je ono povišenje na kabini jednog traktora?jel to klima ili?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ovako od opreme ima utege naprijed,pokretne blatobrane prednje,šire gume,ovaj što ima izbočenje na krovu ima klimu(to je ventilator),imaju karbonske filtere za kabinu,40 km/h volan po visini sjedalo po visini ,a svjetla na kabini su podesiva u svim smjerovima to su radna svjetla!
 
R

Ratarko

Guest
ÄŒestitam na kupnji , novo je novo :D

Daj mi reci da li je cilindar volana ispred prednje osovine , tako mi izgleda na slici ?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Hvala,da cilindar je u samom donjem dijelu ako me shvačaš dakle i ispred i ispod!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
vinogradar čestitam na kupnji, traktorče je lijepo, i da ajd stavi malo slika iz kabine
 
R

ROKI

Guest
Ma lijep je stroj nema šta! Ima jedan moj kolega takav traktor Landini Mistral (mislim da su to isti traktori) i radi stroj ko sat. Vuče atomizer od 1500 litara bez brige. A brz je ko vrag!!! Želim ti puno sreće u radu s novim traktorom i da nemaš kvarova i problema sa serviserima (ko što sam imam :cry: ). Sretno. :)
 
S

sapat

Guest
sretno sa traktorom, simpa je... novo je novo! nadam se da je ovaj tvoj sa klimom
 
J

Jadranko

Guest
super pila nema sta..
samo nigdje ne procitah cjenu od traktora? :scratch
koliko kosta novi sa kabinom???
 
P

Picek

Guest
Jadranko kaže:
super pila nema sta..
samo nigdje ne procitah cjenu od traktora? :scratch
koliko kosta novi sa kabinom???
sa kabinom je u startu 18.150,00
klima je 1.264,00
naravno govorim o EUR-ima bez PDV-a..
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Mene je moj ispao 21000 eura jer uzeo sam pokretne blatobrane prednje koji su opcija,karbonski filter,utege i tako...
 
Z

zgonja

Guest
e ljudi orao sam sa SAME supertitan 200 KS na PKB i ne mogu se nahvaliti njegovog menjača, iako je traktor star više od 7 godina menjač je bezprekoran od ručica ima samo jedan džojstik i to je to traktor je prevazišao moja očekivanja, više mi se svideo menjač kod njega nego kod JD 8520 starog 3 godine, verujte menjač je boli glava!Imali još ko iskustva sa tim Sameom?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
zgonja kaže:
e ljudi orao sam sa SAME supertitan 200 KS na PKB i ne mogu se nahvaliti njegovog menjača, iako je traktor star više od 7 godina menjač je bezprekoran od ručica ima samo jedan džojstik i to je to traktor je prevazišao moja očekivanja, više mi se svideo menjač kod njega nego kod JD 8520 starog 3 godine, verujte menjač je boli glava!Imali još ko iskustva sa tim Sameom?


A da ti ubaciš i koju sliku ako ju imaš! :D :D :D
 
Z

zgonja

Guest
A da ti ubaciš i koju sliku ako ju imaš! :D :D :D[/quote]



ubacujem slike čim pre ali ne pre ponedeljka, jer sam u gužvi sa vremenom
 

Najnoviji postovi

Na vrh