• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
evo šanana da ne pišem u jokinoj temi
taj 565 nije u mom kraju tak da ga nebrem poslikat tak brzo..to ima čovjek u susjednom selu tak da kad če on doči k meni ili ja k njemu budem poslikao ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
evo šanana da ne pišem u jokinoj temi
taj 565 nije u mom kraju tak da ga nebrem poslikat tak brzo..to ima čovjek u susjednom selu tak da kad če on doči k meni ili ja k njemu budem poslikao ;)


Nema problema, kad se sjetiš.....poslikaš.... :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo danas ujutro sam nahebo i to dobrano!
Pošto nismo stigli napraviti tovilište, držimo bikove u staroj štali, pa se jedan največi odvezao i počeo je dar-mar :mrgreen:
Ja uletim unutra, stavim mu uže i fino on krene na mjesto i odjednom poludi i fino me nabije u zid s rogovima, majke ti jedva sam se izvukel van! :!:
Ode mi desna noga, zgnječio mi je mišić na desnoj nadkoljenici, fala Bogu nikaj nije puklo, ali vele na hitni da bude par dana boljelo i da bude dobro, malo je koljeno nateklo i malo je ščerepano, al je cijelo, jedva se vučem na nogama, sve živo me boli jer me dobro nalomantao, cijeli dan čujem kralješke kako se namještaju ;) :!:
A boli ko sam vrag :cry: :cry: :cry:

Jedino mi žao mobitela, bio mi u desnom đepu u hlačama i puko mu ekran, a nova nokia, dao 1000 kn za nju :( :( :( :blackeye

I tak jedva sam podojio krave, 3 puta padnem u štali, al kaj češ, život je takav, sad odmaram pred kompjuterom :mrgreen:
Sretan Božić i pazite mi se ljudi :!: :!: :!: :!: :!: :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ŠANANA, skoro pola noči, skoro ja i ti sami po forumu bauljamo... :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Marko355 kaže:
ŠANANA, skoro pola noči, skoro ja i ti sami po forumu bauljamo... :D
joj šanana stvarno si ga nagrabusio..
dečki vi se okrečete na drugu stranu a ja tek došao s polnočke.. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
ŠANANA, neče da otvori slike od tvoje sister! :( :( :( :(


Neznam, neče ni meni, valjda su na serveru nestale il su izbrisane!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ste si kupili AGROGLAS br. 198, dobili ste ovaj prekrasan kalendar za 2009. godinu, poklon tvrtke ORO INTERNATIONAL i Agroglasa :mrgreen:
Obrisan neispravan link.

Ako niste, trkom na kioske jer imate još samo nekoliko dana da izlaska novog broja, meni je predivan kalendar :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Besplatno??? Milsim agroglas platim koliko i je a kalendar đabe?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
Besplatno??? Milsim agroglas platim koliko i je a kalendar đabe?

Pa da, kalendar je poklon, Agroglas je 12 kn! :!: :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
a kaj ja budala nisam kupio :twisted: :twisted: :mrgreen:

Stigneš još do 5.1. :D , samo se požuri ak več nesu razgrabani!!!! :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Danas po selu sve trgovine u kojima bude novina obišo, enma nigdje, a najbliži kiosk mi je u županji, a neznam dal ima u cerni...jbg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
fala šanana kaj si uopče stavio na forum ;)
nisam ni pomislio na to da bi kalendar mogo biit nutra....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
fala šanana kaj si uopče stavio na forum ;)
nisam ni pomislio na to da bi kalendar mogo biit nutra....

Ma jako interesantan kalendar, a slika vrhunska :mrgreen:
Nisam niti ja znao da je aklendar unutra, kad sam kupio agroglas, bacim ga u auto i odem doma, pa nakon ručka malo čitam, izvadim kalendar van, uopče ne obračam pažnju, čitam i dalje.....odjednom mi sine da sam imao neki poster u rukama iz agroglasa, ja to uzmem, otvorim i imam što vidjeti, prava strojčina od kalendara :lol: :lol: :lol:
Pa sam poslikal i reko metnem gore, možda neko nema ili nezna.....
Inače več imam oko 150 brojeva agroglasa, počeo sam kupovati još u srednjoj školi, dok su moji iz razreda kupovali entere i bugove, a ja agroglas, pa pod satom sam čito, puno mi puta znala profesorica uzeti, pa me pita an kraju sata da kaj to čitam a idem u informatičku školu, a ja joj velim da se obrazujem :lol: :lol: :lol: , pa mi ga je vratila :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh