• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Takav isti punjač imam i ja... :mrgreen: Bio je u upotrebi za vrijeme onih niskih temperatura za koje valjda kinezi nisu čuli pa nisu ugradili grijač na EUROwolfa, a nije da su stavili i neki bolji akumulator :D :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
šanana,rekao si da si imao i 560 kojeg si prodao. kazes da je bio 86.g. i nas je bio to godiste, znaci tipa kao tvoj 565.
e sad,zanima me dali se i koliko se osjeti razlika u snazi izmedju 560 i 565? oranje,tanjuranje i tako to? jel zivlji na gasu 565? nas 560 je bio uzasno trom za razliku od frendovog 560 stara tipa.
jel potrosnja jednaka?
 
B

Bobo

Guest
Iako se mene ne pita, dat cu svoj komentar...

565 je na gasu prava zvjer i u usporedbi s 560 je kao zvrk. Potrosnja goriva im je jednaka, a razlika se i vise nego osjeti.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hehe,ma neka.. samo komentiraj.
ima u selu jedan 565,ali vozi ga stariji covjek tako da stalno radi s pol gasa pa neznam kako dise :)
 
B

Bobo

Guest
..ja.. kaže:
hehe,ma neka.. samo komentiraj.
ima u selu jedan 565,ali vozi ga stariji covjek tako da stalno radi s pol gasa pa neznam kako dise :)

Punim plucima ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
..ja.. kaže:
šanana,rekao si da si imao i 560 kojeg si prodao. kazes da je bio 86.g. i nas je bio to godiste, znaci tipa kao tvoj 565.
e sad,zanima me dali se i koliko se osjeti razlika u snazi izmedju 560 i 565? oranje,tanjuranje i tako to? jel zivlji na gasu 565? nas 560 je bio uzasno trom za razliku od frendovog 560 stara tipa.
jel potrosnja jednaka?

je bil je to 560 stara tipa, ma zvijer od traktora, bome se naradio i naradio u sezoni se znalo nasilirati po 20-25 prikolica na dan, što je za imt 560 koji je užasno spor na kardanu fantazija, to govori da se naradio, inače to je bio djedov traktor i onda ga je same zamjenio, kaj se tiče mog 565 to je zvijerka, samo postaje lagano preslab traktor na jedom OPG-u, al je luda zvjerka, kad je bio ono jako hladno, malo ga zagrijem (10-tak sekundi) i pali ko metak :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
budem, možda več i jesam, trebao bi tražit...., bude kroz koji dan :!:
 
B

BAJA

Guest
Sanana druze sta si mislio pod ono da Bobo napravi temu i da premesti postove jel sam se prestavio u temi balabana pojasni mi mo... .. :cry:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
BAJA kaže:
Sanana druze sta si mislio pod ono da Bobo napravi temu i da premesti postove jel sam se prestavio u temi balabana pojasni mi mo... .. :cry:

Pa Bobo ti je napravio tvoju vlastitu ''privatnu'' temu da u njoj pišeš o sebi i postaš nam slike, a napravio ti je temu pošto si se ti predstavio nama u temi od jednog drugog člana, a ne u svojoj vlastitoj kao što imaju ostali članovi foruma, eto na to sam mislio.
Bobo ti je napravio temu i preselio postove koje pripadaju u tvoju temu i tamo ti je i on objasnio na što sam ja mislio, eto toliko, nadam se da je sve u redu i još jednom dobrodošao :!: :!: :!: :!: :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A ma malo me maltretirala s jezikom dok sam ju dojio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , pa sam ju uhvatil za glavu, reko smiri malo :lol: :lol: :lol: i onda je baš sestran naletela i poslikala :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tokarpz kaže:
ko zna što je ona mislila da radiš?
:shock: :shock: :shock: ma samo dojim, šlatam po sisama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA kaže:
tokarpz kaže:
ko zna što je ona mislila da radiš?
:shock: :shock: :shock: ma samo dojim, šlatam po sisama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: ova ti je dobra jeste ludi :lol: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Malo friških slika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: od današnjeg posla :!: :!: :!: :!:

Slika0203.jpg


Slika0210.jpg


Slika0211.jpg


Slika0212.jpg


Slika0213.jpg


Slika0215.jpg


Slika0216.jpg


Slika0219.jpg


Slika0221.jpg


I na kraju počinak :D

Slika0226.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
opa vilice naprijed i odostraga. lijepo lijepo to njemu stoji a i nije mu problem.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To mu je čist taman,jedna naprijed,jedna natrag :mrgreen: Idu otraga i dve ali naprijed i otraga po dve, moguće ga je prepolovit :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh