• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Imamo iste vilice 8)
Tvoje zadnje isto ko moje prve...
Koliko si platio balu :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Imamo iste vilice 8)
Tvoje zadnje isto ko moje prve...
Koliko si platio balu :?:

očeš reči, moje prve su iste ko i tvoje :!: :!: :!: :D pogledaj još jedanput ;)
skompenziral sam bale :mrgreen: :mrgreen:
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
na traktoru su gume prljave ali felge kao da ih stalno brišeš nema ni komadić zemlje na njima vidi se da paziš na traktor
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tokarpz kaže:
na traktoru su gume prljave ali felge kao da ih stalno brišeš nema ni komadić zemlje na njima vidi se da paziš na traktor

MA orem več 4 dana unazad, a čuj nije blato pa felge nisu pune zemlje, blatne jesu, ali se to slabo vidi na slikama, da pazim ga, volim ja da to bude kak se spada, a da si ga vidio jesenas kad sam orao zimsku brazdu, uf što je bio blatan, al bio je z zimi servis pa sam ga zriktal zato, a tokom cijele zime nije skoro ništ radio, evo sad posljednja dva tjedna je svaki dan u pogonu, a bude još blatan, kad krenem u zatvarnje zimske brazde, a vidio sam da po njivam ima dos vode, joj kaj bude onda...rsssss :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Lijepo šanana, daj se probaj na asfaltu vuči protiv zetora :D :D :scratch :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mario kaže:
Lijepo šanana, daj se probaj na asfaltu vuči protiv zetora :D :D :scratch :blackeye

Ma sigurno bi pobijedil!!! :mrgreen:
To mi je zekan od prijatelja, isto novi ko i moj same, ore s 3x12'' vogelom i 2,5m rotodrljača vogel :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA kaže:
mario kaže:
Lijepo šanana, daj se probaj na asfaltu vuči protiv zetora :D :D :scratch :blackeye

Ma sigurno bi pobijedil!!!
:
Nemoj 2 put reč 8)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Treba znat vuć, Gledal filmić di MF 7480 šlepa JD-a 6920 ko od šale, niš mu ni mogal
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
toma84 kaže:
Treba znat vuć, Gledal filmić di MF 7480 šlepa JD-a 6920 ko od šale, niš mu ni mogal
Kaj bi tu trebalo znat :scratch Ili ide ili nejde..
Gledao sam i ja taj film MF 8)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Mislim da bi ga SDF vuko, ima veću površinu na podlogu i bolje prenose sigurno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas sam orao kod jednog od bratića :mrgreen: , a on je odmah sa svojim Torpedom 4506 zatvaro brazdu :!: ;)




 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
565 odmara :?:

Da :mrgreen: nisam ga upalio jedno tjedan dana, ma stoji, nešto me hidro volan zajebava, moram to sredit pa idemo dalje, a i nema neki posao za njega trenutno, al kad zatreba, pali ko mina :D :D

Sad sam več unazad par dana samo u same-u, zatvaram brazde i orem još neke zaostatke od prije, tek je sad bratić došao na red :D , on voli svog dajca, da viš kaj z 3-ćom vlači :shock: :lol: :lol: :lol: , sutra zatvaram svoje zemlje do kraja, još imam nekih 8 rali :!: ;)
 
U

ursus4514

Guest
:arrow: :arrow: :arrow: .....a zasto za SAMEA KACIS TAKLO MALI PLUG PA ON JE 95 KS ON MORA 3X12 ILI 3X14!"!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ursus4514 kaže:
:arrow: :arrow: :arrow: .....a zasto za SAMEA KACIS TAKLO MALI PLUG PA ON JE 95 KS ON MORA 3X12 ILI 3X14!"!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)
to je 2x14'' :eek: :eek: , mora on dobit 3x14'', AL NEMAM PLUGA :( :( :( :( :!: :!: :!: :!: :!: :!:

idemo sad u gudovac, ujak, djed i ja da zakaparimo nekog 3-braznog pluga, vjerojatno vogel, al niti imt i olt nisu isključeni iz igre :!: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovu smo prikolicu zakaparili kod jur-vala, pa čemo vidjeti kaj budu na banci rekli :D
cijena 9,800 €
nosivost 5 tona
zračne kočnice
trostrani kiper
...





 

Najnoviji postovi

Na vrh