• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
..ja.. kaže:
pise na njoj 5000kg..
A istina..
Ima kod mene ista takva samo kaj je 653/2 pa sam mislio da je i ova 6 tona :blackeye
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
dobra prikolica dobra,ti si morao kupiti 10t....ti nebu ta premala :?: :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prvo smo ciljali na 6 tona, al kad smo vidjeli ovu 5-tonku, odmah smo se odlučili za nju, za naše potrebe idealna, pošto nemamo prevelika dvorišta, a i dosta je skučeno oko silosa i ostalog tak da je 5 t sasvim dovoljno, a nebude preteška za 539 da ju vuče, i 565 također, a o Sameu da i ne pričam, za njega bi trebala i 8 tona, al nemamo potrebe za tim :!: :mrgreen:
Zračne kočnice za 565 - idealno, nema straha od brijegova, za Samea nema veze pošto mu koče svi 4 kotača, a 539 također ima zračne kočnice, samo ih trebam malo servisirati!

Naravno, sve pada u vodu ak banka ne odobri kredit, nadam se da bude ;) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je krajnja cijena, znači s pdv-om i popustom, pa dok si odbijete kapitalna i pdv, ispada nekih 37000 kn!
Fliegel, to je preskupo, ne kažem da nisu kvalitetne, al je to za nas preskupo, a i 5t nije bilo u ponudi, a 6t je preskupa
Tehnostroj, na to smo 1. ciljali, al opet nije bilo 6t za vidjeti na sajmu, a niti 5t, samo velike od 8t, a cijena isto paprena :!:
Dubrave smo gledali, nije loše, 5t za 50000 kn, al nema zadnji kiper, opet nam nije pasalo
Bila je i neka poljska il češka tamo, al 5 t za 75000 kn je prepuno, usto imala je i preuske gume :!:
A ovo ostalo nas nije zanimalo!

Zato kažem ta Pronar-ka je idealna za nas, cijena kakva je, je, al nije tako strašno, a ima dosta opreme koju druge za tu cijenu nemaju, sve nam je odgovaralo onak po našoj želji, a nije prevelika i zato smo se odlućili za nju, uostalom ima kod nas u selu nekoliko takvih 6t, jako nam se sviđaju i zato smo uzeli, ak odobre kredit, brzo ju budete vidjeli u radu :!: :D
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A tandem 10 tona je bila na akciji 11000€ puna cijena i dvoosovinke bile tu negdje po cijeni u agrofortuni u vrbovcu. Ovisi od trgovca do trgovca
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
što mislite o ovim vilicama :?: :?:





HITNO trebam Vaša mišljenja :!: :!: :!: :!: :!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ako netko možda ima takve iste doma, molim da mi kažete vaša mišljenja o njima :!: :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA kaže:
ako netko možda ima takve iste doma, molim da mi kažete vaša mišljenja o njima :!: :!:
Vilice ko vilice :!:
Radio sam s takvima i dobre su ko i moje ;)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
malo se teško kipaju bale ako ih visoko digneš,al inače su ok 8) ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Iste kao i moje. Da nije to u Kenđelovcu slikano?
Ja sam svoje tamo kupio, isto su bile kraj ceste i na njima natpis PRODAJEM. Dao sam 1500kn bez PDV-a, ali to je bilo prije jedno 4 god.
Nema ti tu neke filozofije, sve su one na istu foru rađene. Ja sam zadovoljan s ovima, jednom smo ih varili jer su pukle na jednoj strani i to našom greškom. I da nekad ne možeš povući ručicu za kipanje, ovisi ti kako si prihvatio balu, ali onda to riješiš tako da malo zaljuljaš hidraulikom gore dolje i povućeš ručicu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
M.M. kaže:
Iste kao i moje. Da nije to u Kenđelovcu slikano?
Ja sam svoje tamo kupio, isto su bile kraj ceste i na njima natpis PRODAJEM. Dao sam 1500kn bez PDV-a, ali to je bilo prije jedno 4 god.
Nema ti tu neke filozofije, sve su one na istu foru rađene. Ja sam zadovoljan s ovima, jednom smo ih varili jer su pukle na jednoj strani i to našom greškom. I da nekad ne možeš povući ručicu za kipanje, ovisi ti kako si prihvatio balu, ali onda to riješiš tako da malo zaljuljaš hidraulikom gore dolje i povućeš ručicu.

e sad tek vidim da si postao, fala ti do neba, da bil sam danas kod čovjeka u Kenđelovcu i pogodil isto za 1500 kn, budem ih kupil onda kad veliš da si zadovoljan :D , pašu na pred. hidraulik :?:
meni izgledaju dost čvrsto napravljene, sad nam je čovjek još posebno naglasil da stavlja i pojačanja na onom mijestu gdje su tvoje pukle, tak da nebi smjelo biti problema :mrgreen: ;) :D

fala ti za one slike, zbog njih se odlučujem za te vilice :!:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Šanana znaš onu: Ja šumom, ti drumom? Sad sam ti baš ostavio poruku :D :mrgreen:
A vidiš i sam po slikama da ih ja koristim svakih par dana pa se boja izlizala, ali inače sam zadovoljan. Ako ih kupiš to poslije cisterne bude drugi priključak da imamo isti ti i ja :D A tko zna možda imamo i više istih :D :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a budem ih kupil, trebaju mi svakih nekoliko dana :!:

a jel si bil danas doma, da sam imal tvog broja bi možda i stal kod tebe :?: :?: :mrgreen:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Cijeli dan sam doma, nisam se maknuo iz dvorišta :D
Drugi put stani, ja čim vidim Yuga znam da si to ti :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
M.M. kaže:
Cijeli dan sam doma, nisam se maknuo iz dvorišta :D
Drugi put stani, ja čim vidim Yuga znam da si to ti :mrgreen:

ak mi ovaj u srijedu ne dopelja, budem ja sam po njih skočil, ondase zavrnem do tebe, valjda budeš doma od srijede ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh