• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
Daj mi reci, onaj otraga gore szvučnik ima ispod tapicirunga di ide ili si samo izrezal tapicirung i njega ušarafil

Imaš malo povišenje na tome dijelu krova, a kad odvineš tapicirung vidi se mjesto za zvučnik, tu sam izrezao tapicirung i ušerafio zvučnike, promjer 10 cm :!:

aNaNa036-2.jpg

aNaNa034.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
a kaj u SAMEU nisi imo ozvučenje ili si nadograđivo zvučnike....................... :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bole kaže:
a kaj u SAMEU nisi imo ozvučenje ili si nadograđivo zvučnike....................... :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ničeg nije bilo, sam sam naknadno ugrađivao radio i zvučnike :!:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
toma84 kaže:
Fala, ni moglo niš veće od 10 cm :mrgreen:
ma moreš ti ugurati kak velikog očeš...ja sam v Zeku ugural 90W,sam malo jače razrežeš tapecirung i lim te ga razvineš na unutra ;)
p7010528.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
toma84 kaže:
Fala, ni moglo niš veće od 10 cm :mrgreen:

Vjerujem da ide i 13 cm, al ove sam nove imal doma tak da sam ih samo stavil!

(planiral sam staviti onaj cijevasti sobwoofer iza sica, al nisam nabavil ništ kaj bi mi odgovaralo) :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Sve se da složit samo treba imati dobre volje ;)
Meni u MF-u tak igra da me boli desno uho pošto je jedan s desne strane a drugi u sredini ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
E da je ima kakvu instalaciju već povučenu za radio ili si povlačio sam??? Vidi se otraga dva kruga kod mene na tapicirungu di idu, malo su prašnjaviji :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima ti sve original iza, jack koji ima + i - i samo ga spojiš na radio kako ti paše, ovisno o modelu radia!
Kad sam stavil 1. radio-kazetofon od Opel kadeta starog, recimo original ti se taj jack umetne u radio, samo si žice od zvučnika provučeš, a sad sam stvio CD-radio, onda sam malo prebrikal to sve skupa zajedno, odnosno sam iz original jacka povukel dvije žice sa stopicama, znači + i -, te to spojil na jack od radia, ma laganica ak se kužiš naravno!
Slike od jacka original u traktoru :!:

anana004.jpg
[/URL]
[IMG=http://img32.imageshack.us/img32/6199/anana005.jpg][/IMG][/URL]
anana007.jpg
[/URL]
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kužim ja sve to sam me interesiralo je ima struja za radio, ili moraš povlačit. Ostali je igra za malu djecu
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šanan imam pitanje. dal ti imaš servo na svom imt-u ako imaš možeš molim te poslikat i jer imaš kakvih problema s tim. pošto mi se nudi kompletni servo s 2 pumpe i cilndrom s krajnikima s svim komplet za smješne novce da stavimo na šogijevog 567 pa me zanima kako to imaš ti na svojem i dali je isti princip hvala unaprijed
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ima direktnu hidrauliku 565. Treba ti i volan koliko znam za ovakvu hidrauliku kao na njegovom 565 jer ne paše na običan volan
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ako je cijeli hidraulik volan čisti bez spona onda ja eliminiram obični mehanički volan režem ono dolje stavljem pumpu na mjesto gdje je puž bio i drugu glavnu pumpu sa spremnikom tam ispod bosch pumpe gdje je predviđeno ima imt za servo i cilindar ide poprečki znači jedan cilindar ti ide na sredinu mosta s jednog kotača na drugi i to je to znači kompletni hidraulik volan nema ništa menanike. malo se treba poigrat s tim al oču vidjeti kako to inače imate složeno na imt-u tak da iz slike mogu preradit iz mehaničkog u direktni
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja ti imam obični hidraulični volan na 565, znači orbitrol pod volanom, jedna pumpa i rezervar za ulje i cilindar na prednjem mostu :!:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA kaže:
Ja ti imam obični hidraulični volan na 565, znači orbitrol pod volanom, jedna pumpa i rezervar za ulje i cilindar na prednjem mostu :!:
e ajd mi to plis poslikaš pa postaviš tu da vidim ako ti nije problem plis :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
budem ti to poslikal, samo nek uhvatim malo vremena :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Zadnji puta prijavljen 6.9, čudno da ga nema. Ili radi ili se oženio?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:lol: :lol: :lol: evooo me, ma posla ko u priči, svaki dan na silaži kod kolega, evo jučer i prekjušer nasilirali 50-tak prikolica, ja transportiram i gazim pa eto nema se vremena :mrgreen:

a što se tiče ženidbe, cura je tu, al se meni neće ženit, bar ne još :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA kaže:
:lol: :lol: :lol: evooo me, ma posla ko u priči, svaki dan na silaži kod kolega, evo jučer i prekjušer nasilirali 50-tak prikolica, ja transportiram i gazim pa eto nema se vremena :mrgreen:

a što se tiče ženidbe, cura je tu, al se meni neće ženit, bar ne još :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak je šanana tak je ima se vremena još sad dok je prilika možemo biti tak a kad se oženiš e pa tu je žena nemreš nikam itd jebi ga onda sve poredu se niza i nemaš vremena za ništ a kolko i imaš te ne puste ah te žene bez njih se nemre a s njima je još gorje sad je feštra dok je. :D :D :D :D
cure nam stoje kak i meni kraj nas al za ženidbu ipak bumo pričekali za koju godinu možda još sad ne jel tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh