• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas kod mene mrtvi dan, cijelu noč i do podne padala kiša, majku joj....jučer sam izvezao gnoj na polje, danas mislo krenuti orat, reko jedno 5 rali maznem, a kiše se naprckala i rosi,rosi....., sad se poslije podne počelo sunce ukazivati, nadam se da bude sutra lijepo, pa u ponedjeljak poberem ostatak kukuruza i od utorka marš u oranje! :mrgreen: :mrgreen:
Ova kiša jedino paše za to kaj morem visit malo više na forumu :D :D :D :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čija seka???, moja seka??'! :mrgreen: , a dobro je, ide u 2 razred upravne, puno uči, ništ ne radi, ali samo nek uči i ja ču joj platit fax i samo nek bide živa i zdrava!

Nije vrag da ju poznaš, kako si se samo sjetio????? i zašto???? :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Alen kaže:
ŠANANA kako seka?

aaa kako tvoja seka...pozdravi ju i reci da navrati na msn-en i da bude malo kulturna ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kakav msn, nedam ja njoj da puno švrlja po internetu, pa nek skuži za forum, tu sami momci mladići, pak bude vidjela i nebude se skidala sa neta! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA IMT 565 kaže:
Ma kakav msn, nedam ja njoj da puno švrlja po internetu, pa nek skuži za forum, tu sami momci mladići, pak bude vidjela i nebude se skidala sa neta! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: da da
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bili smo danas u šumi, ičli izraditi malo agacije za ogrijev i tako vučem ja debla sa vrhovima na čistinu da se ispile sa imt 539 i mažemo do podne ko bog, a popodne napravim sranje, kad sam se vračao u rikverc prema deblu da ga zakapčim natjeram trac iznad jedno malo večeg i višljeg panja i na zvonu mi zapne, traktor zakopam i ostanem na vagi, šica se majku mu i više nikud nikam, ništ ne pomaže, a drugih traktora od nikud, sad stojimo i razmišljamo kaj napraviti, a stari mi je profesionalni drvosječa, baci se on pod traktor i počne stilovkom razrezavati panj, e to da ste vidjeli. Nekako je on to malo skrojio, al nikud nikam, a pak ovaj novi 539, sve nisko, pogotove me zajebale one strepenice, nesmiješ lijevo niti desno, sve polomim, ništ nismo napravili, ukopao sam ga maximalno!
Da bi na kraju na komad od 5 metara uspijeli nekako podiči prednji kraj te ga podmetati i jedva jedvice nekak ga uspjeli izvuči van, špera mu ne radi, pošto ju djed u 8 godina nikad nije koristo, pa se zapekla vjerojatno, ma užas, zadangubili smo skoro sat vremena dok smo ga izmuvali van.
Veli mi stari, e jesi gluposti napravio koliko si visok, a ja malte ne da se ne plačem od jada, a kaj ču trenutak nepažnje i pojebe se sve!
fala bogu nikaj nisam potrgao, e baš sam budala :oops: :oops: :oops:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma nebreš ferca sam tako polomit ;)
ma ako nije niš polomljeno nemaš brige za plač :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
ma nebreš ferca sam tako polomit ;)
ma ako nije niš polomljeno nemaš brige za plač :blackeye

fala bogu da nije!
Nego došlo mi je teško, da samo znaš, non stop stari ruši, ja kačim i vučem, pa zatim gore režemo u metar, slažemo i utovarivamo, a ja ga onda kasnije zajebem načisto, di si puknem u mozak!!!!! :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Uči na tudim greškama, nemoj na svojim ;)
Koliko sam ja puta sa traktorom imao skoro unfal...stari sjedi kraj mene, ja vozim i ima put, a u sredinikanalizacija, a sa obadvje strane se može proč, i ja da ču na jednu stranu, vozim 5. skoro pun gas, a jedna šahta otvorena, i on meni kaže ajde tamo, nemoj tuda, i on mene smuva ja skrenem, gas se nisam sjetio pustit i skoro uteram prednjim točkom u taj šaht....svaki puta kad tuda prolazim sjetim se toga :roll:
Onda je bilo, prvi puta sam skreto sa ceste na usku čupriju a sa obadvje strane kanal...i kad se skrene tamo je uska uličica...i ja se zaeltio, i treba smotat, ja skrenem i pustim volan da se ispravi...skoro sam zid pokupio što je bio tamo... :?
bilo je mnogo takvih zgoda....nemogu se sad sjetit...živio
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pošto ovih dana kod mene pada kiša, odlučio sam oprati svoje ljubimce!
4 sata zajebancije da se odstrani sve blato i prljavština s Rakete i Mrcine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pa sad izgledaju ovako čisto ;)

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

A ovo su radili svaki dan kad nije padala kiša :mrgreen: :D ;) :!:

Obrisan neispravan link.

S valikim sam orao veće parcele, a s malim manje parcele i kojekakve vrtove, a kad je tata došao s posla mazali smo s obadva veće parcele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Lijepo si ti to sredio,,..
IMT došao s generalke i odma pod plug ;) ;)


Nije na imt-u rađena generalka!!!!, Fala Bogu!
Ovako, bilo je slagano, komplet getriba, znači, lamele, druk ležaj i još neki ležajevi novi stavljeni, reparacija korpe, šerafi i capice, spojnička, ručna kočnica, provjera hidraulične pumpe koja je bila u redu, fala Bogu!
šŠto se tiče motora, samo štelanje ventila, provjera dizni i stavljena mu je NOVA ULJNA PUMPA!!!

Sad ide ko lud i stvara pumpa dobar pritisak ulja, za razliku od stare, a nova je došla samo 650 kn :mrgreen:
Majstor je mjerio kompresiju i iznenadio se kako je dobra, inače traktor pali IZVANREDNO, te mu nije dirao dušu, tj karike i ostalo, fala Bogu :mrgreen:

Stavio mi je na spoj zvona s getribom umjesto azbestnih polumjeseca original semering od MF-a starije serije 5xx i s time sam izuzetno zadovoljan, jer s obziro koliko je več izorao nije procurio, a i veli majstor da neče, jer najdraže mi je to što nemoram kao prije svaki dan prije nego sam ga palio natičiti oko 0,5 - 1 l ulja, fala Bogu ;) ;) ;)

Zamjenio mi je dihtunge na granama auspuha, da sad čujete koji zvuk ima, zakon, stari su izgorjeli pa je tu puhalo!, te mi je zamjenio dihtung na karteru i na poklopcu glave motora :mrgreen:

Zadovoljan sam, majstoru - svaka čast! :mrgreen: ;) :blackeye :blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh