• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

M

Milan.87

Guest
Na koju visinu moze dizati ovaj transporter za zrno? Meni bi trebalo tako nesto.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ursusc360 kaže:
koliko vremena treba da iscuri cjela prikolica?

Prvo pitaj kolika je prikolica, koliko m3? Koliki je motor na puhalniku?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
mario kaže:
ursusc360 kaže:
koliko vremena treba da iscuri cjela prikolica?

Prvo pitaj kolika je prikolica, koliko m3? Koliki je motor na puhalniku?

Otkud ja znam kolaka je njegova prikolica i kolko je to puvalo.
Ja sam pito za njegovu!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
no pa ti je mario dobro rekao da prvo pitas kolika je prikolica a tek onda koliko vremena treba da se isprazni...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
pa eto kolika je prikolica, kolko to visiko ide, i kolko vremena treba da se isprazni.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja mislim da bi mogo toliko visoko koliko cijevi imaš :D
Ja imam oko 15 metara cijevi mislim da bi mogo i toliko visoko.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taj transporter nije moj, posudim ga od susjeda, gore je motor od ja mislim 2 kW, nisam baš 100% siguran, a inače to je jedan od manjih transportera, nema baš neku preveliku snagu. Cijevi ima samo za neki 7 m + 2 koljena i završni dio sa mrežom.

Prikolica je nosivosti 6 tona, ali ječma nije bilo za nekih 4 tone, a bila je skoro puna. Vremenski negde oko 40 - 45 minuta mi je trebalo da iscuri. Sad neznam jel to dugo ili kratko!!? :scratch :scratch


Kaj se tiče sijačice, živa pila je od mašine, dost je teška, ali nema uopće nikakove pločice na sebi da znamo koja je to marka, tak da neznam čije je proizvodnje. samo znam da je talijanska jer smo ju dovezli iz italije.

Ako netko zna koje je marke nek mi napiše!!! :D :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I još malo slikica s kultiviranja!!

aNaNa001.jpg

aNaNa005.jpg

aNaNa010-1.jpg

aNaNa014-1.jpg
 
B

Bobo

Guest
Covjek zna prepoznati kvalitetu i gotovo!!!

IMT traktori, IMT kultivatori... ma milina za gledati.

Samo me u oci bode to sto na 539 fali pola stakala na kabini, ali isto tako imama neki cudan osjecaj da ce kabina uskoro ici dolje ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
abrkili kaže:
jesu ono sva tri tvoji IMT-i? kako te služe kosilice?

Ovak, IMT 542 je od mog bratića, IMT 567 je od mog prijatelja iz sela, tam su ti oni na jednoj slici gore!!!
Moji su ti IMT 565 i IMT 539 i Same!
Mi smo se malo udružili pa si tak pomažemo jer ima dosta toga za napraviti!

Kaj se tiče kosilica, moja je Deutz-Fahr-ova, ona prva kaj zgleda ko nova, kompletno smo ju reparirali i nebi ju dal ni za ništ, zverska je to mašina!!!. Prijatelj ima Fellu i on je isto tak prezadovoljan, a bratić je sa 542 vuko kosilicu Fahr od mog djeda, e ta je u najgorem stanju i stvarno bi joj trebala zamjena jer se jako, jako puno nakosila, ali još pomalo ide!
Inače sve tri su 165 cm. :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo kaže:
Covjek zna prepoznati kvalitetu i gotovo!!!

IMT traktori, IMT kultivatori... ma milina za gledati.

Samo me u oci bode to sto na 539 fali pola stakala na kabini, ali isto tako imama neki cudan osjecaj da ce kabina uskoro ici dolje ;)

Hehehehe!!!

Bilo nas je trojica na kultiviranju, još fali prijatelj s IMT 533 i isto imt kultivatorom, e to je bilo nekaj za videti, sve sami IMT-ei!!! Nesem ga nigde uspio poslikati, a trebal sam poslikati sve u kompletu!!!

Taj dan smo pokultivirali 22 rali kukuruze!!!!


A stakla na kabini, kaj da ti velim, djed ima 65 god, a najviše voli tog traktora, pazi on dosta kakvih ima po selu, ali svejedno ode staklo.
Sad nedavno je otišla i prva šajba, rotaciona kosa je bacila kamen i zlupala prvu šajbu, cjeli dan smo čistili traktor!!!
Sad imam na traktoru samo vjetar u kosi!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma jok, nije nova samo je jako dobro oprana pa se svijetli ko nova! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh