• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
a na onoj zadnjoj slici, jel ona šipka napred na 542, to koda je umetnuto u photoshopu ili nečemu drugom ili je to samo varka?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ursusc360 kaže:
a na onoj zadnjoj slici, jel ona šipka napred na 542, to koda je umetnuto u photoshopu ili nečemu drugom ili je to samo varka?

prednji spoiler :lol: 8) :blackeye ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Bull bar :mrgreen: Ak se na putu nade koja životinja, pošto traktor nema kočnica 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ursusc360 kaže:
a na onoj zadnjoj slici, jel ona šipka napred na 542, to koda je umetnuto u photoshopu ili nečemu drugom ili je to samo varka?

Da to vam je našerafljeno na one dva donja šerafa koja drže prednju haubu!
Nego kad ste već navalili tak na to, prošle godine kad smo kultivirali, bratić je naletio na zeca tak da smo mu odma krv opustili i objesili ga na to s komadom žice (drota).

Inače traktor ima odlične kočnice, još ima i zračnu instalaciju, a vuče i prikolicu dubravu sa zračnim kočnicama, bratić je ovak malo ''luđi'' šofer pa ako se ne držiš dobro ispadaš dolje jer to skupa zajedno staje u mjestu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uuuuuuuuuhh, nisam niti primjetio do sad da sam prošao 1000 postova!
Mogu si misliti što sam sve pisao i pričao, kad več toliko imam!!!

Možda i neke gluposti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ako sam nekog uvrijedio, nek se ne ljuti! ;) ;) ;)

naime ovo je jedino mjesto na internetu gdje boravim, tu sam se nekako među vama našao i odgovara mi ovaj forum i vi kao ljudi što se borite za svoj kruh, a ne kao neki što ništa neznaju, a sve imaju!!!

POZDRAV svima! :mrgreen: :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ko što češ ti bit prvi u oranju za tren oka ;) :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo prošao sam 1000 postva, a uopče neznam jesam li napisao svoje ime :blackeye :blackeye :blackeye :scratch :scratch

Naime zovem se Matija Šandrovčan, a svi me živi zovu ŠANANA!!!!

Eto toliko, lud sam za poljoprivredom i mašinerijama! :D :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A neznam, tak su mi skratili prezime jer je dost dugačko! :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ŠANANA IMT 565 kaže:
Evo prošao sam 1000 postva, a uopče neznam jesam li napisao svoje ime :blackeye :blackeye :blackeye :scratch :scratch

Naime zovem se Matija Šandrovčan, a svi me živi zovu ŠANANA!!!!

Eto toliko, lud sam za poljoprivredom i mašinerijama! :D :D :D

Pa jel znaš da ima selo kod Bjelovara, zove se ŠANDROVAC?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak nebi znal, pitaju me ljudi dok im kažem prezime, Dal si ti iz Šandrovca??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo malo blaga! Pokretnog i nepokertnog, pa i vuči ga treba! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aNaNa146.jpg


aNaNa060.jpg


aNaNa069.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ROKI kaže:
Nek te pravac nebrine. Pitaj zrineta kakav on pravac oranja ima. :lol:


A da vidite kod mene jednog čovjeka, ja neznam kako čovjek nezna ravno niti sijat niti orat...
da vidite kad završi oranje, a onda svakih 5 metara 10 cm nije poorano....


BTW:a di nam je nesto šanana????? nikako ga nema na forumu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ljudi vratio sam se!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dugoročni problemi s internetom, skoro dva mjeseca bez interneta, evo sad sam uspio srediti neku opet sporu vezu, maxadsl mi opet nije uveden i tak.......posla dosta.....zdravlje dobro i volje se ima!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
napokon,,,več sam mislio da si nas napustio :( ali fala bogu nisi :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh