• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ga na! SAME

P4050014.jpg


moja malenkost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
vidi ti tog mladića, u cik zore u 13 popodne več je na traktoru, al doslovce na traktoru. :mrgreen: :mrgreen:
e kolko puta dnevno pereš traktor :!: ;) uvijek je uglancan ko novi :D
 
A

Alen

Guest
bogec kaže:
e kolko puta dnevno pereš traktor :!: ;) uvijek je uglancan ko novi :D


Sa tim traktorom lovi mlade snaše po selu hehe... Pa mora biti čist,samo mu fali mirisni borić unutra...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
vidi ti tog mladića, u cik zore u 13 popodne več je na traktoru, al doslovce na traktoru. :mrgreen: :mrgreen:
e kolko puta dnevno pereš traktor :!: ;) uvijek je uglancan ko novi :D


Hehehehehehehehehehehehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: e vidite kak se radi, sunce izlazi a ja več na polju hehehehehehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: šala, ovo je slikano negdje oko 18:30, tj sunce pomalo zalazi!!!! :D :D

Traktor je baš čist zato jer je bil serviser u četvrtak kod nas pa smo ga oprali.
A i inače je čist jer nema nekog blata po polju da bi ga zblatili, zaprašit će se sad ovaj tjedan kad povlačim sve ostalo, oko 10 rali još!!! :mrgreen: :blackeye

hehehe, barem je taj čist, a moj 565 nije pran još od 9 mj prošle godine. Brao je kukuruz po blatu, dosta sam orao s njime u jesen, naravno po blatu, tak da ima oko 5 centimetri suhog blata na sebi!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Alen kaže:
bogec kaže:
e kolko puta dnevno pereš traktor :!: ;) uvijek je uglancan ko novi :D


Sa tim traktorom lovi mlade snaše po selu hehe... Pa mora biti čist,samo mu fali mirisni borić unutra...

hehehe, kod s time nebi ulovio snašu ni za lijek!!!! da gore imaš kufer novca, nebi pomoglo, ali mirisni borić.... dobra ideja za kabinu, stvarno ga nemam, treba biti tu dok se vozi gnojnica ili gnoj, hehehehe da ne smrdi, hehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo malo slikica!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aNaNa004.jpg


aNaNa033-1.jpg


aNaNa034.jpg


aNaNa002.jpg


aNaNa009.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehehe čita i DVD-e!!!!!!!!!!!!

Ma bio je pioneerac u njemu, ali je igorio prije nekoliko mjeseci, nešt se potreslo....ali kako je i došo u njega tako je i izašo (šverc-komerc), pa sam na brzinu bacio ovaj u nutra toliko da nešt svira!!!!!

A kaj se tiče đubretare, neznam koliko je točno velika, ali stane dost gnoja u nju, odlična je, samo trpaj i vozi i moli boga da nije meko na polju jer IMT 565 je jako slabašan za takvu prikolicu po mekom terenu, a sa Sameom mi se neče radit takve posliće jer nije baš izrazito okretajan, ali kad se mora, pogotovo u jesen, kad non stop padaju kiše onda vozim sa njim i to vam je odmah polu izorana njiva kad prođem s njime!!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA IMT 565 kaže:
Hehehehe čita i DVD-e!!!!!!!!!!!!

polu izorana njiva kad prođem s njime!!!!
bar ne moraš orati :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
DF&Torpedo kaže:
Šanana,
jel je ono tvoj Same parkiran pokraj strukovne u Đurđevcu? :D

sigurno je :D
nekak nema šanana na forumu sigurno ga stari prišarafio za knjigu, pa sad stari surfa internetom :mrgreen: ;)
kraj je školske godine, nek čovjek uči i radi na polju, bude več on došel sa svojim sameom :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
DF&Torpedo kaže:
Šanana,
jel je ono tvoj Same parkiran pokraj strukovne u Đurđevcu? :D

JE, JE bil sem s njim jedno dvaputa u školi, sad prije samog kraja nastave!
kak si ga samo skužil??????



I da kak veli bogec malo sam više uz knjigu ovih dana nego inače, matura.......


A nikaj, pozdrav svima od mene, dugo me neje bilo, a sad me isto tako još jedno mjesec dana nebude na forumu često dok se to sve s školom ne završi, a onda budem probal opet malo više.

Nakupilo se jakoooooo punoooo slika pa vam budem stavil poslije.

pozdrav!!!
 
Z

zrine892

Guest
isuse koliko ti je dugo trebalo da se otrijeznes od proslave mature :) :) siguran sam da te nisu ujutro prepoznali :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zrine892 kaže:
isuse koliko ti je dugo trebalo da se otrijeznes od proslave mature :) :) siguran sam da te nisu ujutro prepoznali :)

Hehehehehehe!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ma nisam bil dugo na proslavi, malo se je popilo, istina al nisam baš previše jer mi je mama u bolnici pa moram sam kravice podojit i tak.....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ljudi moji, ja sam maturirao i to s 4!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vračam se forumu, treba sve one pristigle postove pročitat i tak, vidim ima nas sve više, ko i kod mene ima jako, jako puno slikica koje budem morao stavit na forum i tak!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Evo ljudi moji, ja sam maturirao i to s 4!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vračam se forumu, treba sve one pristigle postove pročitat i tak, vidim ima nas sve više, ko i kod mene ima jako, jako puno slikica koje budem morao stavit na forum i tak!

bravo, čestitam :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D
a sad na upis na fax u križevce pa buš poljoprivredni stručnjak :!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da nemam doma sad trenutno malo previše posla, možda bi i probal i to!!!!

Ali s druge strane, ma kakav mrtvi fax, treba se malo odmoriti sada, pogotovo živce!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh