• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
DDDDDDDDDDOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRAAAAAAAAA ti je ova!!!!!!!!!

Mada bi mi pasalo da se nekak teleportiram u Ameriku (SAD)
Odma bi otišel u generalne tvornice JOHN DEERA, CASEA, MC CORMICKA..........

To treba vidjeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
M

Mata imt 540

Guest
hahahhaha joj s kakvim vi zvjerima živite a joj pa trebale bi one nekoga da ih ukroti hehehehe
 
M

Mata imt 540

Guest
samo kaj takov se još nije našel koji bi stal pred njih hahahhahaha neko s tvrdom facom da prihvati dobru pljusku hahahhaha
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Med nje se bolje ne treba puno mješati!



Nego el si videl da nam je alen obrisal one lijepe postove od jučer :!: :lol: hahaha
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Vidim da posjedujemo iste traktorčiće :) Kako si zadovoljan Same-tom?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gdje se još može danas kupiti ovakav traktor? Dal se još proizvodi ta serija?

BELARUS 922

Obrisan neispravan link.

koliko jeto točno ks?

To je meni osobno najljepša izvedba Belarus traktora i da imam mogučnosti stajao bi on uz Samea u dvorištu!!!
 
Z

zrine892

Guest
to ti je 90 ks...probaj pitati našeg generalnog uvoznika za rusa...ako me dobro pamcenje drži Belarus 953 na sajmu u virovitici koštao 28.500 eura sa pdv-eom...PS: bolje da si to stavio u temi MTZ....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nema veze za temu. Nego jel taj 953 isti ko i 922 ili ima puno razlike.?

Vozio sam 922 jedan dan kod čovijeka na siliranju i stvarno mi se jako svidio, močan stroj samo što troši malo više od same-a
 
Z

zrine892

Guest
ma vraga...da sam na tvojem mjestu to se nebi usudio kupovati...zapravo je 923 serija zabunio sam se...pa nema neke razlike...to ti je isti kao moj samo sto je novi model...oblik hauba,kabina ima ravni most...i ima sincro menjača...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači 923 je noviji model.
Meni je najvažnije kod prve vuče samo da je ravni most.
Čujem okolo da prednji most na belarusu, ako nije ravni da nevalja. Mada se ti izgleda nisi ništa žalio, a imaš dosta toga za obrađivat.

Daj mi reci kak točno ide prijenos preko njega? Neki zupčanici i poluosovine ili slično?
 
Č

Čugi

Guest
zrine892 kaže:
pa nema neke razlike...to ti je isti kao moj samo sto je novi model...oblik hauba,kabina ima ravni most...i ima sincro menjača...

Pa zrine nema neke ali ima velike razlike, samo most i menjač su veeeelika promena!
 
Z

zrine892

Guest
ovi novi rusevi ima sistem prednju vuču kao što ti imas na Same...znači ravan most...to je puno bolje,jači je,i nema slabu točku...meni se jedanput pokidala prednja vuča jer je mojom greškom pokidala...pa ide ti poluosovina,dva zupčanika koja ti stoji pod 90 stupnjeva onda ti ide vratilo prema dolje i u okruglom kucistu tamo dolje kod točka ti ide tanjur sa zupima...sad znaš kako radi to?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, skužio sam princip. Malo je kompliciranije od ravnog, ali u nakim situacijama je možda i bolje tako!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Vidio sam ti slike oranja sa Sameom, kojom brzinom ores,mislim skupina i to?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Orem sa 4 radnom, to je ona na reduktoru lijevo gore. Samo što mu je to premali plug, tak da ako je više pješčana zemlja znam orati i sa 5 radnom. To je onaj N položaj reduktora.

Ali 3 x 12'' ili 14'' bude mu najljepše. Stiže potkraj ljeta.

Evo ti i slika!

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh