• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠANANA IMT 565

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da sve je u potpunosti isto,ista oprema. Ja orem 5N ili 1V, plug je OLT 2x14" i ad je tvrda zemlja ima ga kaj vuc,malo mokro proklitava. Zato smo i uzeli 2 brazde, jer se ne ore puno godisnje cca 10 rali, ostalo kosi
 
Z

zrine892

Guest
Čugi kaže:
zrine892 kaže:
pa nema neke razlike...to ti je isti kao moj samo sto je novi model...oblik hauba,kabina ima ravni most...i ima sincro menjača...

Pa zrine nema neke ali ima velike razlike, samo most i menjač su veeeelika promena!

pa to sam i rekao.. :mrgreen: :mrgreen: .ova serija 922 to je novi oblik haube i kabine,dok 952 imas i nove linije i stare linije....stvar je samo u brojevima...sve je to iste..ako budem jednom prilikom kupovao rusa to je za neki 15 godina...ako bude uopće postojao uzimam istog kao mojeg samo ravnog mosta...menjačem sam zadovoljan :blackeye :blackeye

@ŠANANA:DA malo više komplicirano od ravnog mosta... :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Čugi kaže:
Pa zar nisi rekao da kupuješ Agrotrona? :mrgreen:
onda jedno i drugo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
alen28 kaže:
Šanana,dobiješ rusa za seku! Pošteno?

Ovog rusa sa avatara ili imaš novog ko i zrine?
 
Z

zrine892

Guest
jes normalan...on je prenapredno poljoprivrednik da ima rusa...pih...ja sam mala konkurencija spram alena28:) ;) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
MOŽE, ŠTO DA NE!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Samo nek je novi! :lol: :lol: :lol: hehehehehehe :!:

Ma nedam ja nju ni za novog JD-a, koliko me god zaj.... ipak je moja :D :D :D



Nego danas sam malo opet orat išel, budem probal staviti koju slikicu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mladen kaže:
hej ljudi kad vi spavate mislitel vi sutra poranit :mrgreen:

Ma naspavamo se mi dovoljno. Ja ti ustajem svaki dan između 6 i 7 h, a kasnije idem u školu i tako ......


Nego evo i slike:
Sa 565 sam oro 2 godine zapuštenu zemlju i dobro je ispalo!

Obrisan neispravan link.

Malo mu je bilo teže sa ovim, ali neda se on....
Obrisan neispravan link.

A naravno nisam se setil poslikati oranje. Budala! hehehehe


Malo se vidi tam uz traktor!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Šanana kaj ti nije kosa malo premalena ia 565??? Ja sa 560 tjeram sip185 bez problema u drugoj, ak je brdo u prvoj :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nije mala, samo mi veča netreba.
Ja imam tu Deutz-Fahr 165, a deda ima Fahr 165.
On vozi sa IMT 539, a ja sa 565. Kad se kosi više odjednom, mažemo obadva i to nam je dosta.
Ja kosim u 1 direktnoj, a on u 3 sporoj - velike trave.
Imamo dosta sijanih livada (ljulj i lucerna), tak da svaki dan kosim po malo i odmah vozim travu doma. Krave imaju svaki dan frišku travu!

Inače kosil sam ja prije sa 565 i KRONE 220 cm. E to da si ti videl, kaj je posel.U 3 sporoj ide ko bog, a u 1. ne može. :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja kad je veca trava kosim u 1-voj. A 220 mu je previse. Nikako vise od 185 :mrgreen: Ovdje jedan kaj ima560 je kupio onu poljsku165 samo zato kaj mu pompa vec riknula bila i sad ima od 539 u njemu :blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh