• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zagi meni se osobno sviđa možda novi volan makar ljudi prigovaraju farbi ipak bolje pofarban nego hrđav i sve kaj netko drugi složi ne moraš ti :icon_super:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kako ljudi panu na boju to je čudo.
Ja obojam tako jedan stroj malo ulje struju i ode za dobre pare .
Oko je vrag
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali jesi li kad videl nenašminkanu manekenku ? kak veli Puknuti lice pi,, prodaje :(inlove):
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Trebal sam mu reći da nek ne farba, želim kupit rađe hrjavu kantu. Mali ne trkeljaj, nisi nit vidio šta je sve rađeno nego pametujes na temelju par slikica.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zagi ako ga kupiš i tebi je dovoljan takav traktor čestitam,jer teško je nač nešto ok a da nije zakamuflirano.
Kak vidim mnogi em neznaju em nečeju održavat traktor skoro nikako,samo voze i dotaču,a pivica se može lokat po 2-3h u danu.
Ti si ga videl,još ga sprobaj i ako je to to ne razmišljaj puno.
A neke sitnice koje otkriješ češ sam u hodu riješavat.

Mnogim forumašima sve smeta i nikad nisu zadovoljni,ne obaziri se puno na to..

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Budimo realni, lik hoće 25 000 kn. Pa ja mislim da uloženo, dobiveno je u dobrom omjeru. Kad ga složi ga isprobam i ak mi odgovara, kupujem.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Trebal sam mu reći da nek ne farba, želim kupit rađe hrjavu kantu. Mali ne trkeljaj, nisi nit vidio šta je sve rađeno nego pametujes na temelju par slikica.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

Ma šta ti znaš ...
Ja ti ljepo velim kako se zaradi 1000 eura na brzaka i neka i ja bi.:icon_e_wink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,690
Čuj, mene je reparatura Štorea koštala...rekel bi oko 15t kn, tak da je ova cijena više nego dobra za uređen traktor.
Kak je uređen, dobro pogledaj i naj se sramiti prigovoriti (pa nek otkloni). Nije lako prodati rabljeni traktor, pogotovo ne po najnižoj cijeni, tak da ima računa urediti ga kak treba.

Bez obzira na popravak, to je i dalje stari traktor, tak da budi spreman na dodatna ulaganja korz neko vrijeme.
Pogledaj jedino da su glavni dijelovi cijeli: blok, kućište diferencijala, reduktori, jer novih dijelova više nema (i da ima, bili bi skupi ko zlato). Sve ostalo se da riješiti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je oni idu po 25000 kn tako da ne vjerujem da je nešto sredio.
Možda prije zamaskirao što bi zaradio na njemu da ga napravi kako treba.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ma šta ti znaš ...
Ja ti ljepo velim kako se zaradi 1000 eura na brzaka i neka i ja bi.:icon_e_wink:
Dobro znati s kakvog kadra dolaziš. Zato tvoje tzv. Generalke i koštaju 1000kn.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega Zagi slušaj samo sebe jer sto baba i kilavo dijete. Kad sem nekaj kupoval uvjek je bilo ako mise sviđa na prvu kupim i nema natrag .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dobro znati s kakvog kadra dolaziš. Zato tvoje tzv. Generalke i koštaju 1000kn.

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

Ahaha ovaj je još gori od mene .
Ja ti velim ljepo malo ti je ušminkao glavu ishonovao finije blok ubacio karike i ti vozi.
Ja sam na bojanju na fergi 1000 eura zaradio .
Tako da bi ti bilo najbolje majstora dovest da ti on vidi taj motor pa neka reče mišljenje dok je otvoreno i pogledaj čiji su dijelovi
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Tako je oni idu po 25000 kn tako da ne vjerujem da je nešto sredio.
Možda prije zamaskirao što bi zaradio na njemu da ga napravi kako treba.
Zašto ga ne bi sredio ako ga je kupio za 10-12 tkn. Nek zaradi 2000-3000 kn i njemu dosta.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Kolko čitam postove od malog pi čitavom forumu, sve više mislim da je on trol.

Via Tapatalk
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Jesi procitao sta ti je ZJ napisao....dijelova nema,a ako ima ko suvo zlato ces da platis....
Kad se vade pare onda polako i pametno
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako majstor radi loše da zaradi ne bi dozvolil da vidiš kak radi .
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
I sta vam znaci rijec ...trol........cesto ju koristite a nisam se susretao sa tim izrazom
 

Najnoviji postovi

Na vrh