• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjet za kupnju rabljenog traktora

  • Temu pokrenuo agroenogastro
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
To bi trebal biti 3.4L motor
Mrvkicu mršaviji od M34 motora
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,944
Tako je. Ti stariji i manji imaju oznaku D206 i 3,4 litre.
A veća braća, kak je moj imaju D239 i 3,9 litri.
Razliku točnu ne znam, al definitivno radilica. To smo pre hadroviću mjerili
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
A ne znam... Ja gledam te 560, na ovo sam slučajno naletio pa mi se čini malo kategorija iznad 560, samo kažem nisam se previše susretao sa tim traktorima pa ne znam puno o njima. 560 u solidnom stanju na oglasima su oko 7000-7500 eura (nova linija), ako je ovaj traktor nečemu mislim da bi ga se isplatilo uzet. Kažem, budem probao pa ću vidit.
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Sve je to skupa preskupo.....ajde da ne pričamo o inflaciji i o izmišljenim krizama. Takav traktor se kretao od 3-4000 eur.
U traktor bu trebalo svakak uložit pa di je kraj.
Sve ja to znam... Al takve su cijene. Jbg sve je to kupovina mačka u vreći, na šta naletiš, za nešto novije nemamo, trgujemo sa čim raspolažemo. Borimo se pa dokle dođemo.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
Ako bi već Intera, zakaj ne nešto mlađe poput:
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,944
Jep.. Sve je drugač nego na 744,745 itd..
Jedino hauba i prednja maska iste.
Ne znam kaj im je to za seriju bilo
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
To su laganije serije manjih gabarita. Mislim da dupljaci nemaju više od 3 tone, oko 2800kg
Dobri traktori.
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Jel se može na taj 644 namontirat neka donja kuka, tipa automatske kuke na IMT ili zetoru... Malo ih gledam i svi imaju kuku gore, gdje se kopča topling.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,944
Ima i za dolje. Izgleda ti ko ona za 539. koja se more zamaknuti u stranu
Kaj misliš tu vući?
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Jednoosovinku imt.... Znaci kad je puna to je nekih 5 tona....malo mi se takva kuka čini slaba za to, gore mi je nekako previsoko za kačit
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
971
Pozdrav kolege
Planiram kupovinu traktora.
Imam 549 obicni i sa njim radim sve .
Radim oko 15 h zemlje.
Planiram Uzimati nešto jače
Nije pod Moranje sa prednjom većom
Sve mi je ravnica od zemlje.
Neznam šta uzet da je jači od ovoga zbog oranja tanjuranja plan je nekada i rotobrnaca.
Imate li vi neku preporuku
Stim da i 549 ostaje za lakše poslove
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,346
Svaka čast i tom solisu ali mi je to ipak puno za traktor takav, nešto od SDF grupacije vjerujem da bi se našlo za te novce. Uostalom koliki je buđet za kupovinu?
 
Na vrh