• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Seljaci u šoku: Novac samo onima kojima je suša uništila više od 80% usjeva

S

seljaček

Guest
Ja sam bome još u šoku i nakon 7 mjeseci od objave da je vlada rh donjela odluku o isplati 340 kn /krmači kao interventna mjera u svinjogojstvu još nema novaca odluka je donesena 19.5.2011 sa napomenom da su sredstva osigurana u proračunu za 2011g. Odluka za sušu je donesena ako se nevaram 20.11.2011. tako da se bojim da od odštete za sušu nebu ništ a i izbori su prošli. S obzirom da je HDZ izgubio mogli bi nam baš za inat Pjevcima isplatit pa nek se ovi poslje koprcaju . Seljaci sretni HDZ zadovoljno odlazi sa vlasti a KUKURiKUUUU nak se snalazi kak zna sa rupom na računu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf Moco nisi jedini,vjeruj mi na riječ , ja budem posijao nešto zobi,sjenaže jako malo, svoju kačušu (to ti ja zovem staru sadilicu oltovu) budem poštelao na 25 razmak ,gnojidba bude min.pa kak bu bu ,bitno da je kancelarijskim štakorima danas odobrena isplata pune božičnice,a mi nek se snalazimo ,pa ipak smo mi umjetnici u snalaženju:vragek::vragek:
 
M

MOCO

Guest
ma nek je njima isplaćeno, meni nesmeta! samo nek potroše na domaću robu.
Ja kad nešt kupujem,uvijek gledam da je naše (ako ima)jer treba se to naše gospodarstvo već jednom zavrtit, a kako će ako nitko ništ ne kupuje.
 
S

seljaček

Guest
Eto blago nama mračne sile kolonijalista potpomognute domaćim izdajnicima i poslušnicima su vrlo vješto izvele ovu operaciju osvajanja lijepe (ne još dugo) naše. Uništena je kakva takva industrija razvijena uvoznička trgovina i za kraj selo pada na koljena a uskoro i nosom u pod. Pa zamislite ratari nisu dobili poticaj 15 mjeseci stočarima srezali svima skupa obečali naknadu za sušu a onda čorak . Da smo bogati ko švicarska nebi mogli to izdržati. Kakvo je ozračje na ovom forumu morati čemo mjenjat ime u PROLETERSKI FORUM il nas nebu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa ja sam ti lokal patriot,osobno idem u samo jedan trgovački centar iako sve manje,i kad kupujemo 95%je domači proizvod,strane centre zaobilazim a ovaj domači nije ni todoričev,a znate onu staru PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE ,ali znamo šta se poslje toga desilo,inače ja sam u životu realist iako nekad volim lupati u stranu ali bolje i to nego nekog omalovažavati i biti seronja veči od svih wc a u ovoj zemlji:rolfer::rolfer:
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Danas su počele obavijesti na radiju da se preksutra kreće sa isplatama šteta od suše. Ajd da vidimo i to
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
a da se i ja pohvalim,,ni lipe poticaja nisam dobio,,,ove godine,a usao u sustav pdv,,,banana,,morao prvi put u zivotu dic kredit,,to me boli,,da moram banku financirat,,il mi moze bit na diku,,he
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
a da se i ja pohvalim,,ni lipe poticaja nisam dobio,,,ove godine,a usao u sustav pdv,,,banana,,morao prvi put u zivotu dic kredit,,to me boli,,da moram banku financirat,,il mi moze bit na diku,,he

Za ovu godinu dobit češ poticaj tek u idučoj 2012,i to nešto u 2 mj.,a nešto u 6mj.Barem je tako bilo do sad!
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Za ovu godinu dobit češ poticaj tek u idučoj 2012,i to nešto u 2 mj.,a nešto u 6mj.Barem je tako bilo do sad!

to istina,,,al 2011g,,nisam dobio za 2010g,,
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
to istina,,,al 2011g,,nisam dobio za 2010g,,

Ha još jedan slučaj,ja tako nisam dobio za 2009 umjesto na obradu,papiri završili nj.greškom u arhivi,dobio samo "Duboku ispriku":mad:Nije Nas bilo puno samo oko 150 slučajeva u HR-nitko nije odgovarao.:scratch
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Ha još jedan slučaj,ja tako nisam dobio za 2009 umjesto na obradu,papiri završili nj.greškom u arhivi,dobio samo "Duboku ispriku":mad:Nije Nas bilo puno samo oko 150 slučajeva u HR-nitko nije odgovarao.:scratch

al neka,,pomogli smo drzavi u recesiji,,,sad nek nam kazu da nismo sudjelovali u spasavanju drzave:partyman:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
danas smo dobili naknadu za sušu! :)
za nekih cca 18 hektara, 271 kuna 8)

Kakvo je stanje kod Vas? hehe
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bolje da se nisu ni sa time sramotili,to je dokaz kako ova država cijeni selo ,za kancelarijske štakore i parazite deset puta više za božičnice nego za štetu od suše o da je pravde crklo bi pola tih parazita,dobro što ljudi nisu još i biljege kupovali kada su prijavljivali štetu:madmana::madmana:
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
auuu

Pa stvarno rade sprdačinu od seljaka 38kn po hektaru pa za što je to,čemu služi da se napiješ od tuge
 
Na vrh