• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
znači,bila je dobra,preživjeli ste moju kemiju...:supris:...:lol:

ma samo se šalim,ja sam samo bio posrednik,mada sam se teška srca rastao od nje.....:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujem,,,,i dan danas ne prežaljena............:rolfer::rolfer::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači iupak je nešto ostalo.........:drinkers::drinkers:,znao sam..:rolfer::rolfer::partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a vidi ovo....od kako se konektujem iz dijaspore i neznam šta se dešava na forumu sasvim slučajno otkrih da je Bosanski viski stigo u Liku.

ma šta reći,drago mi je da vam se dopada,čim se vratim pečem još nekoliko kotlova i nadam se na par litara kapljice jer je godina bila sušna.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., lip TI pozdrav forumski prijatelju i Sretna Nova godina! ...

., fala, lipo fala za tvoj izvorni i orginalni DAR; Bosanska Šljiva!., probali - pili, pili - probali., pa tako nekoliko puti za redom, družina moja i ja!., izvorna, odlična, darovana od srca, primljena i lagano popijena sa srcem - dušom - tijelom - družinom!!! ...

., čekamo TE kodmene u Liki - Jezerani!, Bog!, čitamo - pišemo se ...

Znači djelovala je :supz: još da mi je nekako jednu pulicu do ajkule poslati bio bih još zadovoljniji.ali naći ću ja put do njega

nadam se i ja našem susretu u Lici jer malo bolje gledano pa mi smo komšije,samo nas dijeli par km...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
nadam se i ja našem susretu u Lici jer malo bolje gledano pa mi smo komšije,samo nas dijeli par km...
Michelin kaže najkraća ruta 84 km, bemti opet moram učiti matematiku :scratch :lol:

Ja se dobrovoljno javljam da pričuvam litricu za Ajkulu pa kad netko ide do njega bude ju preuzeo. Provizija za čuvanje isto ako kod Mtd-a u naturi, količina 1:1 :lol:

P.S. Ako treba budem i ja došao za bolju atmosferu ;)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Michelin kaže najkraća ruta 84 km, bemti opet moram učiti matematiku :scratch :lol:

Ja se dobrovoljno javljam da pričuvam litricu za Ajkulu pa kad netko ide do njega bude ju preuzeo. Provizija za čuvanje isto ako kod Mtd-a u naturi, količina 1:1 :lol:

P.S. Ako treba budem i ja došao za bolju atmosferu ;)

jooojjj pa i ti si u KA Županiji,to sam previdio sorry,drugi put ću misliti na tebe.:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Nema veze ;)
Na takvom sam strateškom položaju u gradu Karlovcu da prolazite kroz moj kvart iz bilo kojeg pravca, znači veliki brat vas gleda :mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nema veze ;)
Na takvom sam strateškom položaju u gradu Karlovcu da prolazite kroz moj kvart iz bilo kojeg pravca, znači veliki brat vas gleda :mrgreen:


aaaa znači ti si onaj mišelin čiko od guma što nam svaki put mahne kad prolazimo kroz Karlovac:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
sasvim slučajno otkrih da je Bosanski viski stigo u Liku.
pa odmah drugi dan je bila primopredaja....
Ja se dobrovoljno javljam da pričuvam litricu za Ajkulu pa kad netko ide do njega bude ju preuzeo.
hm.....još se nisi dokazao da si pouzdan.....:scratch
Provizija za čuvanje isto ako kod Mtd-a
e moj čiko,ona je zarađena još puno prije.......:lol:
a kaj lijepo klizne niz grlo......
u naturi, količina 1:1
kažeš čiko,ti bi u naturi.....:scratch.......:lol:
 
Posljednje uređivanje:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
aaaa znači ti si onaj mišelin čiko od guma što nam svaki put mahne kad prolazimo kroz Karlovac:mrgreen:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=cYWfcz9VxDw[/YT]
pa odmah drugi dan je bila primopredaja....
Dovoljno vremena da nekakvu obojenu tekučinu skemijaš i natočiš umjesto rakije :lol:
hm.....još se nisi dokazao da si pouzdan.....:scratch
Pouzdanost je moje drugo ime :weedman:
kažeš čiko,ti bi u naturi.....:scratch.......:lol:
Ionako novaca nema pa bolje je dobiti u naturi nego ništa :lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pa odmah drugi dan je bila primopredaja....

hm.....još se nisi dokazao da si pouzdan.....:scratch

e moj čiko,ona je zarađena još puno prije.......:lol:
a kaj lijepo klizne niz grlo......

kažeš čiko,ti bi u naturi.....:scratch.......:lol:

znači drugi dan bila primopredaja???to ti nisi htio čekati da nepadneš u iskušenje :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
znači drugi dan bila primopredaja???to ti nisi htio čekati da nepadneš u iskušenje :rolfer:

hmmm...:lol:
kako bi rekao čiko,dovoljno dugo da napravim kemiju,a na dočeku i tak ne budu skužili kaj piju....:lol:..neće znati drugi dan od čega im je muka,dal od velikih kol. mesa,vina, piva ili od rakije .....:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hmmm...:lol:
kako bi rekao čiko,dovoljno dugo da napravim kemiju,a na dočeku i tak ne budu skužili kaj piju....:lol:..neće znati drugi dan od čega im je muka,dal od velikih kol. mesa,vina, piva ili od rakije .....:lol:


he taki sam ti sam :partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kaj,kemičar.....:supris::scratch
onda moram viditi jel bude grof imal kakvih nuspojava.....:lol:

:mrgreen::rolfer::rolfer::rolfer:


sačekaj prvo svoje nuspojave.ja svoje znam ali nesmim kasti:weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
:mrgreen::rolfer::rolfer::rolfer:


sačekaj prvo svoje nuspojave.ja svoje znam ali nesmim kasti:weedman:

još nema ništa,doduše,popio sam samo jednu čašicu....:lol:
 
G

GROF

Guest
., TOČNO!, mi smo komšije - susedi!!! ...

Znači djelovala je :supz: još da mi je nekako jednu pulicu do ajkule poslati bio bih još zadovoljniji.ali naći ću ja put do njega
nadam se i ja našem susretu u Lici jer malo bolje gledano pa mi smo komšije,samo nas dijeli par km...

., je DA, samo nekoliko kilometri i tu smo., moj Lički svit ide kod VAS u BiH - Bihać u šoping svi oblika i boja., po pričanju moji ljudina, kod VAS sve jeftinije neki 35 do 50 %!!!., od jila i pila, do robe široke potrošnje, serviza za aute, ... :prayer: ...

., točno da je primopredaja bila odma drugi dan., znate svi jako dobro kako je mtd001!!!, jedan jako zajigran momčić., pa ono, da nebi bilo nismo znali?!., netreba vraga izazivat u železni opanci., hehehehe ... :mrgreen: ... ., ja lipo odma išal po DAR i brzo kući da niko nevidi., čak se nikome nis ni javil od forumski prijatelja iz KA Županije!... :supz: ...

., moj prijatelju mtd001!., lipo TI fala i ovako javno na odličnom društvu - druženju - čašćenju - orginalnosti., šteta ča sam bil jako preumoran., hehehehe., išli bi i kodtebe na degustacije delicija., sve jedno, lipo fala na pozivu do drugog puta, pomalo, ima uBoga! vremena.-

., aj Bog!, dragi moj svite, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh