• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ne mogu vjerovati koja uživancija:gitarist:...imam osjećaj da bi mogo cijeli vrtić vuči;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
si vidio, bez imalo napora, on šeče i dva klinca vuće, da je brdo, moral bi samo malo kanđe ispružit i isto sa pola gasa... :D
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
onaj mali je nadrapal ko žuti, ima ga po svuda u snigu :lol:

:shock: nadam se da nema mački u tvom kraju, da nebi Cezar ubacil u veću brzinu :lol:
ovaj bratov poludi kad vidi mačku, ogrebala ga je mačka od susjeda po nosu kad je bil mal, nemre ih smislit sad!

prvi do Cezara je sin,na samom startu je imao salto unazad sa sanki kad je Cezar krenuo.Sa Cezarom je lakše raditi jer sluša komande,a ja sam snimao pa nisam htio da pričam i da mu komandujem.Mački imamo puno,ali moj glas je za njega svetinja.
Dok ovo sve sa Cezarovim sinom Atilom ide malo drugačije.On je lud samo bi trčao.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ne mogu vjerovati koja uživancija:gitarist:...imam osjećaj da bi mogo cijeli vrtić vuči;)


je prava je uživancija.sad kćerka želi konja za rođendan...to će biti hit.drvene saonice,pa familijarno po ovim našim prostranstima.
 
S

staffmen

Guest
lijepo bogme....
ovo me podsjeca dok smo ja i brat se vukli sa malamutom na sanjkama. nazalost pas je umro prije dvije godine.
Vukla je 170kg na sanjkama u trku. Strasno koja je to snaga.
Vidim i ovaj tvoj njih opce pa ne ostjeti:gitarist:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo šta se danas kod nas dešavalo.zima pa mi samo ludosti padaju na pamet.okrenem glavu i pogledam kroz prozor kad ono:shock::heart::shock:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VLKZ4IXanA8[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejak si,,,,,,,,,,,,,,ovo da si čeka,,,,nebi se ovako desilo...........
35bazhk.gif

Nema obavlja delo ,,,,,,,s lakočom..
k4z40k.gif
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
okrenem glavu i pogledam kroz prozor kad ono:shock::heart::shock:
I hoće bit što od štenca ili čekaš nalaz od testa trudnoće za potvrdu? :mrgreen:
Koje su uopće pasmine? Čini mi se bigl i...:scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Prejak si,,,,,,,,,,,,,,ovo da si čeka,,,,nebi se ovako desilo...........
35bazhk.gif

Nema obavlja delo ,,,,,,,s lakočom..
k4z40k.gif

ma prevrnuo je on nju danas bar 10 puta još,ja nisam više od smijeha mogo snimati,i sad me vilice bole kad pomislim na to.suze idu na oči,malac je oštar ko britva...:supz:

I hoće bit što od štenca ili čekaš nalaz od testa trudnoće za potvrdu? :mrgreen:
Koje su uopće pasmine? Čini mi se bigl i...:scratch

Ovaj gore je bigl,a ona dole je rodezijski ričbek,od štenaca nema ništa jer kod njega struji još samo zrak kroz frulicu,a ona je jučer dobila svoje dane,ali neka ih neka se malo vježbaju.u ovoj pozi nema od sexa ništa,mad malac skače i na kladu pored šupe,i na košarkašku loptu,ma na sve moguće u dvorištu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaa prejak,,,ovaj manji,(gonić,na niskoletne ptičurine),,,,ili ti ga oštrodlaki čistokrvni baštardin.............
1g9ds.gif
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
:lol: jel došo pod šape priručnik kamasutre:lol:...pa mali trza na hladno, hehe...
Jel mali u pubertetu možda:prayer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
:lol: jel došo pod šape priručnik kamasutre:lol:...pa mali trza na hladno, hehe...
Jel mali u pubertetu možda:prayer:


ubi ga februar ili ti veljača,samo bi klepao,blesavko jedan klempavi..:gitarist:

vidio da uobičajeni način nemože dohvatiti pa je onda okrene na leđa :rolfer::rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ubi ga februar ili ti veljača,samo bi klepao,blesavko jedan klempavi..:gitarist:

vidio da uobičajeni način nemože dohvatiti pa je onda okrene na leđa :rolfer::rolfer:

Šteta šta puca ćorke
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol: jel došo pod šape priručnik kamasutre:lol:...pa mali trza na hladno, hehe...
Jel mali u pubertetu možda:prayer:

Dobro on to dela,,,,bit če da ima veliko iskustvo.........:rolfer::rolfer:

ubi ga februar ili ti veljača,samo bi klepao,blesavko jedan klempavi..:gitarist:

vidio da uobičajeni način nemože dohvatiti pa je onda okrene na leđa :rolfer::rolfer:

Nema,,,izgleda da mu zima poremeti,u glavi nešto,,,pa bi samo roka.....

Šteta šta puca ćorke

Ki če ga znat,,,,a opet on svoje obavlja...........:lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
evo šta se danas kod nas dešavalo.zima pa mi samo ludosti padaju na pamet.okrenem glavu i pogledam kroz prozor kad ono:shock::heart::shock:]
a kaj se čudiš,došlo mu je milo....:lol:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo da skrenem malo pažnju sa ovog mog sexualnog manijaka....

danas sam probao suhovinu i rekoh idem do grada da je malo provozam,hahaha kako su ljudi na semaforu gledali a ja gulio čakijom komad po komad,

hmmm miris u autu nije za svakog,ali je bolji od vlage koja se nakupila ove zime

 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jao da je bar to netko snimio, to bi bilo za šaljivi kućni video :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
evo da skrenem malo pažnju sa ovog mog sexualnog manijaka....

danas sam probao suhovinu i rekoh idem do grada da je malo provozam,hahaha kako su ljudi na semaforu gledali a ja gulio čakijom komad po komad,

hmmm miris u autu nije za svakog,ali je bolji od vlage koja se nakupila ove zime

Kakvi mirisi,,koji boriči,,,,ovo je majka............svih zajeba..:rolfer::rolfer::rolfer:
Jao mogu mislit čudnih pogleda.....:shock::shock::rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh