• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
odavno sam sa vama a nisam se predstavio nikako.nije li kasno da to sad uradim?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
odavno sam sa vama a nisam se predstavio nikako.nije li kasno da to sad uradim?

Pa vidi to je individualna stvar svakog forumaša . Meni osobno je draže kad sa nekim komuniciraš , i onda imaš nekakve osobne podatke o njemu . A i isto tako mislim , da je nekakav red , predstaviti se ljudima sa kojima si skoro svaki dan na forumu . Naravno to je samo moje mišljenje , ja sam o sebi napisao sve . I sad da viš nepametarim ( jer i nisam baš nešto pametan :mrgreen: ) ajd više kreni da vidimo šta imaš za napisati :supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pa eto počeću:

Zovem se Esad,dolazim iz Bihaća.Otac dvoje djece.
Nemam od poljoprivrede skoro pa nikakvog pojma ali učim se.Cijenim ovu granu industrije kao ni jednu drugu jer poljoprivreda hrani a hrana je najbitnija.
Imo sam traktor i priključke i sve prodao tako da sad nemam ništa osim snježne freze,motorki i leđne kose.
Imam oko 200 stabala voćnjaka(šljiva) i nastojim ove godine da proširim na krušku,jabuku i hašlamu. dakle još oko 200 stabala voćki.Posjedujem oko 3 ha zemlje i neću dozvoliti da to leži i da raste trnje po njoj. Nedavno smo nabavili i ovčicu tek tako da djeca imaju dodir sa životinjama.Pored njih imamo i tri tornjaka i jednog bigla.


....uskoro slijede i fotke tih mojih radova u voćnjaku,neke već postoje u temi malčer.

toliko za sad pa biće toga još
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Super ... pozdrav tebi i tvojoj obitelji , puno zdravlja i serće .... i šta još reći , Živio ti meni
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Pozdrav Esade !
Znaći bit će rakije :partyman::partyman::drinkers::eek:

sve go' alkos do alkosa :partyman:

šta da kažem na ovo kasno predstavljanje :confused: možda ''dobro ostao'' :rolfer:
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal! i u vu temu O NAMI!!!

., lipo je napisat o sebi par crtic - sitnic!., apsolutno se slažem i potpisujem pismo od moga forumskoga prijatelja! Žuti!!!...

., aj Bog!., sretno ti sa uživanjem na zemlji!., čitamo se ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
POZDRAV i dobro došao ,,,,,,,,,,,,,,,
samo malo mi je čudan omjer 1 ovca 3 tornjaka 1 bigl ?????????ne kužim koja je to pasmina ovce da je toliko opasna ,,,,,,,,,,,,,,, heee heeeeeeeee he



Uploaded with ImageShack.us
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
sve go' alkos do alkosa :partyman:

šta da kažem na ovo kasno predstavljanje :confused: možda ''dobro ostao'' :rolfer:

šta god reko reko,nema veze,ja malo okasnio mada me nekoliko od vas već preko pp upoznalo.

a rakije će biti:kažu ljudi pa što će ti tolke šljive,a kad dođu na sjelo pitaju imal još one rakije.:finga:
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa Esade svako dobro ti želim i da na ovom forumu prikupiš što više korisnih informacija vezano koje ti trebaju!:supz::supz:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
prava stvar samo za vozaće do 100 kg a ostali u veliku sobu.


smileyabtu.gif

By arno11 at 2011-01-29

inače atić je oky
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
spreman si za na ljetovanje ili se spremaš za nomadski život, uglavnom kučica bi mogla služiti
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pinc ti je zakon,kako te služi....


da budem iskren,troši dosta,stvarno dosta ali mnogi radovi na imanju bez njega nebi bili izvodivi,odakle smo ovu kuruzanu izvukli to je da nepoveruje čovjek.kolega sa skipom (CASE) nije mogao prići da je digne na ovu prikolicu pa smo je sa pincom na sajlama izvukli na ravno i ostalo je išlo ko podmazano
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
:prayer: jebo ga ja jesam se izubijal u njemu
seljačić ,kaj? -ralica na pincu ništa


o tome sam razmišljao,imam kolegu koji ima super ralicu na pincu i ima ručni hidro-cilindar za podizanje (spušta se sama) ali zbog gradnje kuće nisam stigao da se tim pozabavim i da sebi napravim ili nađem negjde jednu na otpadima.
planirao sam i plin ugraditi,otom potom....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Pa Esade svako dobro ti želim i da na ovom forumu prikupiš što više korisnih informacija vezano koje ti trebaju!:supz::supz:


hvala,ovaj forum i članovi su mi dosta pomogli,rado čitam i kad čitam onda sve postove od prvog do zadnjeg (kad imam vremena) pročitam jer dosta stoji zapisanog samo treba naći.a ja ovu temu "o nama" vidjeh tek skoro :|
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Mislio sam da su ta čuda dizelaši, pa jesi se informirao jel se može neki dizel motor ubacit unutra, još da ima kardan kao unimog mogao bi s njim čuda radit, a možda bi se dala ubacit pumapa i hidromotor samo ima petljancije s tim a ne isplati se za nekog tko se ne razumije da si sam to složi. Jesi razmišljao da skineš, odrežeš ovaj prostor natkriveni iza kabine da imaš otvoreni sanduk iza, bilo bi praktičnije za tvoje potrebe.
 
Na vrh