• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
e baš jesam.nisam iz centra hvala bogu ali sam iz bihaća. što pitaš?:partyman:

ma čuo sam da u bihaću ima povoljno auto djelova, mislim da su jeftiniji kod vas u trgovinama nego kod nas , već se naganjam mjesecima otići do bihaća ali nikako da uhvatim vremena
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ma čuo sam da u bihaću ima povoljno auto djelova, mislim da su jeftiniji kod vas u trgovinama nego kod nas , već se naganjam mjesecima otići do bihaća ali nikako da uhvatim vremena


piši šta ti treba da provjerim.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
piši šta ti treba da provjerim.

za rođaka mi treba lamela i korpa za forda eskorta dizel god. 97 ili 98
te prednje siceva za golfa 2 sa troje vrata ( to ako ima polovno)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
za rođaka mi treba lamela i korpa za forda eskorta dizel god. 97 ili 98
te prednje siceva za golfa 2 sa troje vrata ( to ako ima polovno)

za prvo provjerim sutra, za ovo drugo sam skoro siguran da se da naći ali i to ću ti provjeriti
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,,,ali kako vidim neče tebe rad ubit,,,več ti ovu draču..............:prayer::prayer::shock:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Svaka čast,,,,,,ali kako vidim neče tebe rad ubit,,,več ti ovu draču..............:prayer::prayer::shock:



a jooooj a sad na red dolaze grmlja trnine tako gusta da ni mačka nemože proći kroz to.čak ni divlje svinje nisu stigli do divlje jabuke oko koje sam još puno nakiselih plodova našao.

ali raste volja za radom svaki put kad pođem kući pa vidim koliko je toga uništeno.fuuujj kako je zaraslo.

šteta da se od silnih panjeva nemože orati ali moraće i bez toga
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Samo naprijed biće ljepše ali čuvaj susjedov voćnjak da ga vatra ne ošteti . Društva vidim baš i nemaš , izgleda da si pogrješio u protokolu . Prvo si zapalio parlog a trbao si roštilj .



 
B

BAGERISTA

Guest
a jooooj a sad na red dolaze grmlja trnine tako gusta da ni mačka nemože proći kroz to.čak ni divlje svinje nisu stigli do divlje jabuke oko koje sam još puno nakiselih plodova našao.

ali raste volja za radom svaki put kad pođem kući pa vidim koliko je toga uništeno.fuuujj kako je zaraslo.

šteta da se od silnih panjeva nemože orati ali moraće i bez toga

Ma ne sekiraj se,,,,nije ni kod mene bolje,m,,,,evo spremim si svaki dan,,,,malo pilim,,,,pa čistim,,,pa vadi kortenje,,,pa opet isto i opet,,,i opet...........takav nam je horoskop,...........

Ali opet kad pogledaš,,,malo iza sebe,,,ljepa površina je očiščena,,,još da sew spali i to je to...................................................:prayer::prayer:
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
a jooooj a sad na red dolaze grmlja trnine tako gusta da ni mačka nemože proći kroz to.čak ni divlje svinje nisu stigli do divlje jabuke oko koje sam još puno nakiselih plodova našao.

ali raste volja za radom svaki put kad pođem kući pa vidim koliko je toga uništeno.fuuujj kako je zaraslo.

šteta da se od silnih panjeva nemože orati ali moraće i bez toga

Prijatelju pa zašto nisi s kombinirkom šljive povadio? Sad imaš problem s korjenjem.
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo naprijed biće ljepše ali čuvaj susjedov voćnjak da ga vatra ne ošteti . Društva vidim baš i nemaš , izgleda da si pogrješio u protokolu . Prvo si zapalio parlog a trbao si roštilj .




Moguče da je tako,,,,ali i klod mene ista priča.............
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Prijatelju pa zašto nisi s kombinirkom šljive povadio? Sad imaš problem s korjenjem.


bi ja to povadio ali ti neželim ni navesti koliko bi me to koštalo. kako bi ameri rekli : no go.

preskupo brate,na stotine ili bolje rečeno hiljade korijenja,to bi bilo više nego da kupim još jedan komad zemlje.šta ću moram ovako.poslije sve redovno održavati pa će i to korjenje da istrune za koju godinu
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Samo naprijed biće ljepše ali čuvaj susjedov voćnjak da ga vatra ne ošteti . Društva vidim baš i nemaš , izgleda da si pogrješio u protokolu . Prvo si zapalio parlog a trbao si roštilj .





ooo društvo za ovu rabotu je teško naći.imam samo jednog radnika koji mi pomaže i moja supruga uskoči kad treba kobase ispeći na žaru a toga nemanjka.

a što se susjeda tiče njih sam operiro,tojest nemam ih u blizini,međim sa državom sa svih strana,a sa gornje ni manje ni više nego sa HR (LIKA) znači sa našim Grofom,ali zbog vatre se on neće ljutiti.:p
 
B

BAGERISTA

Guest
ooo društvo za ovu rabotu je teško naći.imam samo jednog radnika koji mi pomaže i moja supruga uskoči kad treba kobase ispeći na žaru a toga nemanjka.

a što se susjeda tiče njih sam operiro,tojest nemam ih u blizini,međim sa državom sa svih strana,a sa gornje ni manje ni više nego sa HR (LIKA) znači sa našim Grofom,ali zbog vatre se on neće ljutiti.:p

Nadajmo se,,,,,i ja mislim da neče.........:lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
samo mu pošalji miris roštilja i evo njega na primi s cirkularom do tebe.....:lol:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ooo društvo za ovu rabotu je teško naći.imam samo jednog radnika koji mi pomaže i moja supruga uskoči kad treba kobase ispeći na žaru a toga nemanjka.

a što se susjeda tiče njih sam operiro,tojest nemam ih u blizini,međim sa državom sa svih strana,a sa gornje ni manje ni više nego sa HR (LIKA) znači sa našim Grofom,ali zbog vatre se on neće ljutiti.:p

posudim ti ja ovaj strojčić pa češ lakše čistiti
 

Prilozi

  • Picture_127.jpg
    Picture_127.jpg
    34.1 KB · Pregleda: 54
  • Picture_126.jpg
    Picture_126.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 53
Na vrh