• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ooo društvo za ovu rabotu je teško naći.imam samo jednog radnika koji mi pomaže i moja supruga uskoči kad treba kobase ispeći na žaru a toga nemanjka.

a što se susjeda tiče njih sam operiro,tojest nemam ih u blizini,međim sa državom sa svih strana,a sa gornje ni manje ni više nego sa HR (LIKA) znači sa našim Grofom,ali zbog vatre se on neće ljutiti.:p
aaaaaaaaaaa ništa onda moraćeš povećati dnevnicu ja predlažem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



,,,,,,,,, a možda se preko šume i Grof dokotura , jer ako je bal ?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
posudim ti ja ovaj strojčić pa češ lakše čistiti


auuuu al bi ja ovo poravno sa tim.morali bi oni sa googleearth ponovo snimiti teren jer bi reljef potpuno promijenio sa tim žućom,:weedman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
auuuu al bi ja ovo poravno sa tim.morali bi oni sa googleearth ponovo snimiti teren jer bi reljef potpuno promijenio sa tim žućom,:weedman:

lakše je i njima snimati nego tebi ručno krčiti
 
B

BAGERISTA

Guest
samo mu pošalji miris roštilja i evo njega na primi s cirkularom do tebe.....:lol:

Jao kad se nađemo,,,,ima da roštiljamo kako triba,,,,i na drivaili na ča drugo,,,,samo gas.....................nije bitno dali če bit leteče. ili na četiri noge ,,,bitno da se družimo....... [/URL
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
aaaaaaaaaaa ništa onda moraćeš povećati dnevnicu ja predlažem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



,,,,,,,,, a možda se preko šume i Grof dokotura , jer ako je bal ?

pojačati dnevnicu??? pa nema šta nisam pojačao ali niko neće da radi,niti šljive nisu htjeli za novac kupiti,dam im satnicu koje nema ni u EU ali nema šanse da nađeš nekog.
 
B

BAGERISTA

Guest
aaaaaaaaaaa ništa onda moraćeš povećati dnevnicu ja predlažem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



,,,,,,,,, a možda se preko šume i Grof dokotura , jer ako je bal ?

Mogu i ja........................
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
samo gas,nismo preko svijeta

da sam dobio posao blizu tebe ( bar mislim da je blizu) nebio bio problem sa žućom promjeniti krajolik , nadam se da bi pala bar marenda
 
B

BAGERISTA

Guest
samo gas,nismo preko svijeta

A niš,,,,,morat čemo se nekako sastat,,,,a vidim da nas ima zainteresiranih za ,,,,a za delo se ne zaličemo odmah,,,,,,a dobro bi mi došla koja ruka.........................
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
A niš,,,,,morat čemo se nekako sastat,,,,a vidim da nas ima zainteresiranih za ,,,,a za delo se ne zaličemo odmah,,,,,,a dobro bi mi došla koja ruka.........................

mogli bi vala.svi se mi tu negdje u okolini muhamo,ja malo malo pa do siska ili zagreba,rijeka itd...a ni bihać nije daleko,26km od Plitvica
 
B

BAGERISTA

Guest
bolje i najftinije nego nikakve

Svaka mala gurne naprid,,,,,,,,,,,ako je riječ i o hrani,,,,,pa nije bitno,,,samo da se miješa,,,,nešto na ploči.........
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A niš,,,,,morat čemo se nekako sastat,,,,a vidim da nas ima zainteresiranih za ,,,,a za delo se ne zaličemo odmah,,,,,,a dobro bi mi došla koja ruka.........................

Prvo papica sa kapljica onda ako se dudemo mogli sagnuti ,,,:prayer::prayer:

Evo pomoć stiže,,,,,,,,,

 
B

BAGERISTA

Guest
Prvo papica sa kapljica onda ako se dudemo mogli sagnuti ,,,:prayer::prayer:

Evo pomoć stiže,,,,,,,,,





kako tako,,,,da se koja kilica skine..............:lol::lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
Prvo papica sa kapljica onda ako se dudemo mogli sagnuti ,,,:prayer::prayer:

Evo pomoć stiže,,,,,,,,,


pa onda malo zaleć,tko je vidio raditi punim želudcem...:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh