• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Selska kola (gumenjak)

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Zovem sad stolara i pitam ga ak je gotovo ono od kola, pita on mene kojih kola? Pa reko ono kaj sam dal delat, joj da nije da je zaboravil, al bude ovaj tjedan ili drugi😂😂😂
Prijatelju potraži ti drugog majstora. Ovaj je izgleda iz familije Obečanković. Već si mogel sam srušiti, ispiliti, posušiti i napraviti taj komad. Najviše me od svega srdi kad se čovjek ne drži date riječi. Riječ je meni zakon i takve ljude poštivam. Ostala mi je u sjećanju i poslovica o ljudima i volovima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
A kak da nekaj znači riječ, kad ne znači pisani ugovor?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
A kak da nekaj znači riječ, kad ne znači pisani ugovor?
Na sreću pravnika, odvjetnika, sudaca i sudova raznih vrsta da imaju od čega dobro živjeti. Da se ljudi drže date riječi ovi prije spomenuti bi bili kruha gladni. Možda bi se morali baviti poljoprivredom......:hahah:
 
  • Like
Reactions: ZJ

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Majstori budu došli na loš glas-ako već i nisu došli. Pa jbt, svaki obeća posao, rijetko koji da ne zajebe-oko roka izrade svaki zajebe, a o kvaliteti rada bi se isto pospominalo. Cijena rada je jebeno jebačka a na tvoju žalbu ili reklamaciju ili odmahnu rukom ili je kriva korona ..........Čast iznimkama-malo ih je.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ja izveo svoja kola van iz garaže nakon valjda dvadeset godina, ako kome treba slučajno jeftino dam samo da ih ne moram spaliti i baciti. Trenutno još ima prašine i nisam svoru stavljal 😎 Naravno imaju kočnice i klapline na zadnjim kotačima za sprečavanje kretanja unazad.
 

Prilozi

  • IMG_20210828_184949.jpg
    IMG_20210828_184949.jpg
    37.1 KB · Pregleda: 30
  • IMG_20210828_184937.jpg
    IMG_20210828_184937.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 30
  • IMG_20210828_184933.jpg
    IMG_20210828_184933.jpg
    39.1 KB · Pregleda: 30

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Nemam više mjesta za njih jer si slažem prostoriju za druge namjene, i meni ih je šteta ali ja ih ne budem koristil vjerojatno nikad a možda bi nekom dobro došla.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Ja izveo svoja kola van iz garaže nakon valjda dvadeset godina, ako kome treba slučajno jeftino dam samo da ih ne moram spaliti i baciti. Trenutno još ima prašine i nisam svoru stavljal 😎 Naravno imaju kočnice i klapline na zadnjim kotačima za sprečavanje kretanja unazad.
Predlažem da ih doniraš/dopeljaš prijatelu Kupljencu jer je izgleda njegov majstor odlučil za stalno ostati na moru.......:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Sve je bliže kraju kak se meni čini, na putu za reciklažu.
Drvo u sandučić, a metal posebno 🤭
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Juce vidim jedan oglas prodaje covek nova kola kao od kupljenca ono je kao lutka a I cena je lepa 600 evra trazi
 
Na vrh