• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

servis hubzin promet

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,349
Očito smo ovu temu razvlačili bez veze pošto nema nikakvog epiloga ove priče. Kolega bhorv,možda ti nešto više znaš pošto je traktor iz tvog okruženja(okolica Ludbrega)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Gdje je i kamo je nestao jedan forumaš, koji je ovdje na forumu zapalio nekolicinu forumaša traženjem pravde oko traktora, kojeg mu serviser ne želi predati, ako ne želi potpisati nekakav primopredajni zapisnik?
Nije li kulturni doseg nakon takve "paljevine" dati "forumu" nešto kao povratnu informaciju? Sad svi znamo ništa, niti tko je bio u pravu, ništa kako bi drugi u životu izbjegli eventualne neugodnosti. To se tako ne bi trebalo raditi, lako je za nekoga drugog reči da je crni vrag, a sebe predstaviti žrtvom i anđelom, no da li je baš uvijek tako, ili postoji više nijansi sive???
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,349
Gdje je i kamo je nestao jedan forumaš, koji je ovdje na forumu zapalio nekolicinu forumaša traženjem pravde oko traktora, kojeg mu serviser ne želi predati, ako ne želi potpisati nekakav primopredajni zapisnik?
Nije li kulturni doseg nakon takve "paljevine" dati "forumu" nešto kao povratnu informaciju? Sad svi znamo ništa, niti tko je bio u pravu, ništa kako bi drugi u životu izbjegli eventualne neugodnosti. To se tako ne bi trebalo raditi, lako je za nekoga drugog reči da je crni vrag, a sebe predstaviti žrtvom i anđelom, no da li je baš uvijek tako, ili postoji više nijansi sive???
Navodno je traktor preuzet uz potpis i pripremu tužbe. Sad kad znam o kome se radi,sve mi to jako smrdi. Radile su se neke stvari u kućnoj radinosti,a krivac je trebal biti servis
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Imam problem s HUBZIN PROMET Križevci vezano uz njihov popravak traktora.
Mi kao "forum" imamo "problem" s ovakvim forumašima koji definitivno nisu usvojili minimum pristojnosti - zaključiti započetu temu, odnosno dati konačnu informaciju i slično. Važno da su u određenom trenutku uzburkali duhove i strasti. "To se tako ne smije raditi..." Nitko od nas nije svetac, ali ovako kako je ovo bilo je stvarno neprihvatljivo.
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
70
Za servis ne znam kakvi su ( i nadam se da neću morati ni doznati), ali za nabavu, prodaju i isporuku dijelova samo pohvale imam kao korisnik.
 

Najnoviji postovi

Na vrh