• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Daj me podsjeti ovi mali spremnik iza služe za....?

Sijat ćete poludirektno ili može i direkt?
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Pozdrav ljudi, jel ima tko da mi poslika na koji je nacin rijesio dizanje i spustanje markera na cetverorednoj sijacici.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A šta je problem? Ako se sije po kotaču sa užim traktorom ko recimo Imt, spustiš oba i gas.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ili iako je širi traktor podesiš marker da ide po sredini posijanog reda i za toliko "kalibrišeš" putanju prednjeg točka.
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Problem je jer vise markeri skroz dole i svako okretanje moram dizat da ne zapnem na među, male su parcele... Vidim da dosta ljudi ima sajle i ko neku kurblu, mogo ja to napraviti ali htio bi viditi kak to izgleda na funkcionalnoj masini...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Zorka super start
Pridružujem se preporuci, za ovu sjetvu spremljeno samo 600kg...;) .
Koristim je već dugo god. Najpovoljnije je od svih, nekih 270k za 25kg a toliko i na ha.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
624
Umostart, easy start
Prosle godine sam radio sa super startom 32kg/ha, dali se vidjela neka razlika u odnosu na onu koja nije dobila startno..e to je sada za diskutirati
Na kiselim tlima se vidi razlika, a na normalnim bas i ne
 

Najnoviji postovi

Na vrh