• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILOKOMBAJN

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
161dqw2.jpg


29o6b2r.jpg


29c279i.jpg


Malo smo se ponovili za silažu JF-stool 1050
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Čestitam na kupnji nek te dugo i dobro služi, ako nije tajna kolko te koštal?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taj je bio na njuškalu na nekoj propaloj farmi u slavoniji, jel?? Radilo se o nekih 10.000€??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj ne dok sam počel silirati bila Yuga i drugovi majstori rekli da za jednoredni treba od 55 do 70 ks a brena ima oko 106 ks ako koju ni je izgubila .
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Taj je bio na njuškalu na nekoj propaloj farmi u slavoniji, jel?? Radilo se o nekih 10.000€??
Upravo tako tu sam ga i našao traženo je 80 000 kn plus PDV ako ide na račun.Stroj je kupljen za 60 000 kn + PDV = 75 000 kn sa računom.
Jučer smo radili s njim radi fenomenalno sitno i zrno drobi veoma sam zadovoljan,Kukuruz je dobar i treba mu manje od deset minuta za uvršnu Tehnostrojku 8 t sa povišenim stranicama dakle visine 120 cm.i .
Dobili smo komplet nove noževe i zamjenske lančanike za mjenjanje brzine uvlačenja mase šteta što je te protekle četiri godine bio vani na kiši i suncu tj. nije bio garažiran.
 

mico1983

Novi član
Tu od
30 Kol 2014
Poruka
1
pozdravljam sve clanove ovog foruma i htio bi da postavim par pitanja!Namjeravam kupiti silo kombajn uglavnom za svoje potrebe,a pogonio bi ga sa landinijem 6860.Koji bi preporucili?Hvala unapred!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Upravo tako tu sam ga i našao traženo je 80 000 kn plus PDV ako ide na račun.Stroj je kupljen za 60 000 kn + PDV = 75 000 kn sa računom.
Jučer smo radili s njim radi fenomenalno sitno i zrno drobi veoma sam zadovoljan,Kukuruz je dobar i treba mu manje od deset minuta za uvršnu Tehnostrojku 8 t sa povišenim stranicama dakle visine 120 cm.i .
Dobili smo komplet nove noževe i zamjenske lančanike za mjenjanje brzine uvlačenja mase šteta što je te protekle četiri godine bio vani na kiši i suncu tj. nije bio garažiran.

Daj nabaci neke slike u radi i snimi koji video da vidimo kako to radi :)
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Morate se zadovoljiti slikom video zapis sam probao staviti ali to meni ne ide nikako.
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Super izgleda., Video zapis ne moraš preko Youtube-a, ubaci preko Tinypic isto kao sliku...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
@ ERO

Koliko km/h može silo ič u ovakvoj kuruzi kao sa slike ??
Koliko hektara planiraš silirat s njim ??
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
kukuruz je dobar kao što se i vidi . Brzina s kojom smo radili je 4,8 km/h .Dosta je to brzo traktor bi mogao i dosta brže no brzinu uvlačenja smo smanjili do kraja da što sitnije radi.Probali smo i brže ali čini mi se da ne bi stigao sve progutati s ovom brzinom uvlači ga idealno i kako sam napisao ne treba mu deset minuta za prikolicu osam tona s povišenim stranicama.
4h8g2a.jpg

Silaža je gotova ove godine smo završili sa silažom napravljeno je 60 ovakvih prikolica. To nam je dosta za ovu godinu.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ljep stroj moram priznati, šteta što je vučeni.
a cijena mi se vidi dosta velika....
mene već dugo me kopka nošeni preklopni za moje potrebe. samo radi presjekavanja.....
a za sad reže jednoredni mengela 50 prikolica u danu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh