• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIMTRACTOR FORUM

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ima li koga od ,, naših ,, članova ( mislim na ove koji su na ovome forumu ) da su registrirani na navedenom sitractor forumu. ja sam se rigistrirao ali imam problem ne prizna mi ni lozinku ni ime a kako sam se prijavio tako je i stiglo.
 
B

Bobo

Guest
Ne znam ima li tamo itko nas, no znam da se na lozinku mozes nacekati i part dana da proradi...

Gadovi tamo se isprdavaju ljudima koji traze cd-key "poprijeko"...
 
M

Mario Cibolka

Guest
BOBO LEGENDO

BOBO havala ti na svim objašnjenjima. AKO TKO TREBA IMAM PASSWORD I USER NAME ZA SIMTRACTOR 3.0. :lol: :welcome
 
B

Bobo

Guest
Nema problema!

Ako jos ista trebas, imas me na MSN-u i samo pitaj!
 
F

Fritz

Guest
80116070275220
Otvorite stranicu imageshack.us :Kliknete na "file exchange" zatim na pickup file i stavite ovaj kod.
Kad ste skinuli file config kopirajte ga u simtractor mapu na disku na kojem je instaliran.
I simtractor je registriran.
Ako trebate modove javite se.
Pozdrav!!
 
B

Bobo

Guest
Cim dobijem pristup svom racunalu (koje je trenutno kod mog brata) dat cu vam i username i sifru za verziju 3.66


Meni radi vec neko vrijeme...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
ja igram simtractor, a neznam kako u multiplayeru, nešta mi piše da se moram registrirat a neznam šta, jel zna ko šta oko toga???
 
F

Flek

Guest
Našao sam neki key za simtractor v4 ali meni ne radi,probajte login: mucha.mariayacho
password:2T4Q6XXFQUN
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Bobo kaže:
Cim dobijem pristup svom racunalu (koje je trenutno kod mog brata) dat cu vam i username i sifru za verziju 3.66


Meni radi vec neko vrijeme...


Bobo jel imaš kod za 3.66????
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Pozdrav!
Imam pitanje!
Jel tko od forumaša igra igricu Landwirtschafts Simulator 2008? Dali tko zna di nabavit modove i kako ih stavit?
Jbg to su 2 pitanja :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
DA, imam sifru za 3.66 i igrao sam landwirschaft i ne svidja mi se uopce... simtractor je puno bolje zamisljena igra, ali s gorom grafikom, sto mene previse ne dira...

u landwirtschaftu samo kosis zito, i kad ga pokosis, samo od sebe naraste novo... bedastoca ziva...
 

Najnoviji postovi

Na vrh