• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Škare za rezidbu voćaka

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
znam da je pitanje prezahtjevno,ali ipak..
koja je konačna preporuka za mali voćnjak od cca 40 stabala ,a glede voćarskih škara.??
svi govore o kukeru ali s emnogi žale da nije to ta kvaliteta koja je bila.loewe ne znam gdje kupiti( a nekima su i pukle).felco...

ne znam !!!
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
dakle, više manje isto.negdje sam pročitao d akuker nije onaj kaalitet koji je bio prije 10 ak godina.navodno nemaju ravan rez??hvala
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kao i sve drugo ništa više nije isto Tick su isto profi škare made in Italija,tako barem piše a i po težini i obliku i reznim svojstvima su blizanci.
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Dečki upravo je u Italiji akcija staro za novo na škarama Pellenc, tako da ima rabljenih aku škara od 500€ . Trenutačno ih ima, pa ako je tkogod zainteresiran, mogu mu pomoć.
 

dugi68

Član
Tu od
15 Ožu 2014
Poruka
185
poštovana gospodo, pozdrav svima i molim za savjet oko voćarskih škara (makaza). lani sam kupio jedne ali nisam zadovoljan sa njima zbog potrebe širokog hvata ruku. treba mi preporuka i eventualno najpovoljnija cijena. unaprijed hvala svima.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Koje imaš, nisam skužio što sa njima ne valja? Do koliko novaca, koja debljina grana, veličina ruke...? Kupi Kuker i amen.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,257
poštovana gospodo, pozdrav svima i molim za savjet oko voćarskih škara (makaza). lani sam kupio jedne ali nisam zadovoljan sa njima zbog potrebe širokog hvata ruku. treba mi preporuka i eventualno najpovoljnija cijena. unaprijed hvala svima.

Ja koristim kuker. Imaš manje i veće. Prezadovoljan sam sa njima. Cijena 35-40 eur.
 

dugi68

Član
Tu od
15 Ožu 2014
Poruka
185
Koje imaš, nisam skužio što sa njima ne valja? Do koliko novaca, koja debljina grana, veličina ruke...? Kupi Kuker i amen.

pretopstavljao sam da mi slijedi takav odgovor. ma kupio sam lani za 145 Kuna u trgovini teleskopske. firma je noname. hebe me to što na snimcima gledam ljude koji za granu od 3 cm imaju hvat puno uži nego ja na svojima a imam 2 metra visine. u svakom slučaju će biti red Kuker, Felco, Fiskars ili nešto sl. pa sam miran :icon_super:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Tick je vjerodostojna zamjena za kuker, trecinu jeftiniji a stvarno sluze svrsi,,,
ja sa svojima rezem grane i preko 2 cm debljine bez ikakvih problema,,,

Ako novac nije problem onda kuker,,,
Uglavnom za vocke uvijek skare sa dvije ostrice,,,
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Ljudi koji imaju novije nasade kupoju Felco, mi sa starijim nasadima Kuker. Od dugačkih škara kod nas se kupuju neke sa krom drškama jer su duže nego Kuker. Cijena je tu negdje baš budem sutra pogledao.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Nema boljih od LOWE 20 vrhunske duge škare bolje od kukera, imam obe ali radim samo s lowe
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Nema boljih od LOWE 20 vrhunske duge škare bolje od kukera, imam obe ali radim samo s lowe

Jel može kakva slika od tih škara ,cijena i gdje se mogu nabaviti?Ja sam uvijek koristio Kuker ali zašto ne probati neke druge...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Škare kupujemo preko hrvoja bošnjakovića mislim da je iz iloka ako treba sutra nabavim broj, cijena je preko naše zadruge bila oko 700 kn ne sjećam se dobro
dve tri stranice u nazad imaš više o škarama
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,257
I jasm cuo da su lowe OK.

Samo se čuvajte kopija. Kod mene poznanik kupio male "kuker" makaze po duplo nižoj cijeni od orginala. Naizgled potpuno iste (nešto malo laganije), a u rezidbi druga priča.
 

Najnoviji postovi

Na vrh