• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Škare za rezidbu voćaka

zdrave

Član
Tu od
19 Srp 2013
Poruka
80

Ovakve Fiskars UP 82. Preko 300 stabala godišnje. Več tri sezone i rade savršeno. Naštelaš si kut kakav želiš, samo onak usput nasloniš oštricu uz neku granu i nastaviš si kut . Vjeruj mi, vrijede svake lipe.

Probao sam raditi i sa onim dužima, mislim da su UP86 ali su me nakon cijelodnevnog rada boljele ruke.
 

Razinekop

Član
Tu od
10 Pro 2013
Poruka
330
Re: Škare za rezidbu voćaka-

Molim pomoć,

ako netko ima iste škare molim da mi pomogne jer iste ne rade kao prije ,a imam "osjećaj" da je u unutrašnjosti bila nekakva opruga?(Slika 2)

Škare su marke Mtech
 

Prilozi

  • Å kare 1.jpg
    Å kare 1.jpg
    21.9 KB · Pregleda: 50
  • Å kare 2.jpg
    Å kare 2.jpg
    21.2 KB · Pregleda: 46

dugi68

Član
Tu od
15 Ožu 2014
Poruka
185
Mislim da griješiš što se tiče opruge. Sve škare koje sam do sada imao (govorim o tvojem i sličnim dugim modelima) nisu imale oprugu. Vidim da su pucale i da su varene. Stisni dupe kao i ja i uzmi Tick za 100 eura i mirno spavaj. :(nod):
 

Razinekop

Član
Tu od
10 Pro 2013
Poruka
330
Za Dugi,

Hvala na preporuci za ubuduće!

Ja danas stavio oprugu i probao -"čini" mi se se da bolje rade , e sad dali je to podsvjesno ili sam pogodio ?? još čekam odgovor i sliku od nekoga ?
 

Prilozi

  • Å kare 3.jpg
    Å kare 3.jpg
    19.6 KB · Pregleda: 38

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
eto i prije nego što je stigao odgovor ja kupio danas infaco akumulatorske škare sutra ću ih isprobati
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
I Krki sada sa povećim vremenskim odmaku, kakve su škare?, daj nekakav review :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
na jednima riknuo motor,, išlo na garanciju
baterija drži dva radna dana, podmazivanje ima sprej koji se vrlo malo troši u dnosu na obične škare duplo se brže obavi posao
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
evo moj neki review za ovih skoro pune tri godine , bez par dana 17.02. , korištenja škara je samo pozitivan
nisam imao niti jedan jedini problem , redovno ih servisiram i to je to
baterija drži oko 3-4 dana moje rezidbe , oko 5h na dan prosjek, s tim da imam dosta rezova starih debelih grana koje režem iz nekoliko puta promjera od 40-80mm cca

potrošio sam skoro jedan nož, iako dobijem na svakom servisu novi, ali ja ga promjenim i režem sa starim tako da si čuvam nove noževe za ubuduće

škare do sada imaju oko 500.000 rezova

P.S
svakih dva sata rezanja obavezno ih podmazujem sa njihovim originalnim sprejem za podmazivanje
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
meni sada ističe godina dana garancije jel pametno ne napraviti servis,,, imam jako malo rezova u prvoj godini
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
850kn +pdv i dobiješ novi nož i oklop škara i produzenne garancije za 1g
 

finidi

Novi član
Tu od
16 Velj 2020
Poruka
2
potrošio sam skoro jedan nož, iako dobijem na svakom servisu novi, ali ja ga promjenim i režem sa starim tako da si čuvam nove noževe za ubuduće
 
Na vrh