• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Svaka čast farmervg!Ovo je slikano opremom koja je puno skuplja nego ona od ovčice.
Sorry ovčica ali nisi više najbolja... :rolfer::rolfer::rolfer:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
vidim filtere koristiš.....dobrooooooo:prayer:, a tek kompozicija........:supz:....

Svaka čast majstore.....

samo mu izgleda filter malo zaštopan :gitarist::gitarist: ufff jesmo brzi kad je zajebancija u pitanju,zbog ovoga bih na jednom drugom forumu dobio 7 dana ban.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
samo mu izgleda filter malo zaštopan :gitarist::gitarist: ufff jesmo brzi kad je zajebancija u pitanju,zbog ovoga bih na jednom drugom forumu dobio 7 dana ban.

Zato se ja držim stare međimurske (u prevodu) "Gdje te nude, tu uzmi, a gdje te tuku, tu bježi":mrgreen:
Al ako bi mi netko nudio 7 dana Pan...e to je onda u redu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Samo se vi smijte zar nevidite taj kontrast boja da su bliže boje toplije a daljne su hladnije kad bolje gledaš vidi se igra svjetla i sunca nije to bilo tak lako uhvatiti u objektiv to je trenutak sekunde to mogu samo profići:rolfer::rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo sad malo normalnih slika, točkastih i zrnatih, jadni moj mobitel....

iz vinograda pala jedna dobra

dsc04519s.jpg


i sinoć kad sam se vračao po mraku sa traktorom, mjesto Novigrad na Dobri, Frankopanski grad iz 15. stoljeća

slikal u dva moda sa mobitelom, niš od noćnih slika bez prave aparature i stalka...

auto mode
dsc04527m.jpg


twilight landscape mode
dsc04530f.jpg


a traktor se trese i trese... :lol:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
lijepe fotke i odlično nebo!
za hellboy...imam web str..., ali nisam dugo stavljala fotke
marina-danic.com, nešto na fb..pa na ptičici...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Slikala,,,,,,,,bit če prije,...
S čime da je,,,,,,vrhunska slika..a i bogami vrhunski aparat;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh