• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
objektive mijenjam...imam makro objektiv , širokokutni, tele..i dr...ne može se to usporediti sa okom..okom biraš kadar
makro omjektiv i tele daju sami bez obrade fotografije zamučenu podlogu...to je jako interesantno i bilo bi šteta kad imam tako dobru opremu da to ne namijestim-podesim za svaku fotku drukčije...Kad se dobro pofotka tj. naštima aparat (pretežno koristim prioritet otvora blende i manualno nikako na automatiku) nije potrebna obrada!
fotka ti je jako lijepa

fotka je uvijek zanimljiva,ali iskreno rečeno,za pravu fotku treba jako puno stvari,pored tehnike koja je bitna i koju si navela,moment,svijetlost,sjena itd... to se mora loviti danima,mjesecima.jednostavno kao inspiracije slikara na platnu,tako traje i prava fotka sa aparatom.uz sve to treba i znanja,ja imam Panasonic DMC-FZ28 i neznam raditi sa njim,ja samo slikam sa modusom iA.inteligent automatic.a vjerujem da ima dosta više mogućnosti jer sam tek neki dan otkrio koliko jak mu je zoom kad se pravilno koristi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nisi čuo za našeg Štefa Lupina pa na njegovim slikama možeš vidjeti najljepše dijelove tijela ženskog roda:heart::heart:
 
G

GROF

Guest
., evo par slikic moga krajoLika! ...

drva2012042.jpg


drva2012041.jpg


drva2012040.jpg


., Narode moj!., ovo je pogljed iz staroga kamenog mosta na novi vijadukt Jezerane a ispod tunela Mala Kapela! ...
., eto, malo se vidi vodica ča je izašla iz maloga korita naše Jeruge i razljala se po znameniti Jezeranski Ponori! ...

., p.s., eh DA!, jedna slikica pred akciju cipanja drv, moja majka za spomen!, ka me vjerno pomaže u svim mojim delima i blesavoćama.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
često tuda prolazim..izlaz autoputa Žuta lokva,, ali ponekad se vozimo i starom cestom..prekrasana priroda..a i fotke su super!
pozdrav!
 
G

GROF

Guest
., poziv na kaficu u prolazu! ...

često tuda prolazim..izlaz autoputa Žuta lokva,, ali ponekad se vozimo i starom cestom..prekrasana priroda..a i fotke su super!
pozdrav!

., lipo fala za javljanje i svakako, pofale mog slikanog uradka! ...

., evo, ja pozivam na kaficu i rakijicu :drinkers: kada budeš u prolazu kroz moj kraj - Lički zavičaj! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja legijo,,,,sad,,:ppa i ti se hitija u fotosesion,,,,,,,pravi ,,,nema,,a lipota i divota,,,ova zelenjava poko tebe,,.,....

Lipe slike,,svaka čast,,još češ ti odee među boljim slikama,,,,jer imaš i ča slikat,,,,pogotovo,,kad krene cviče,,,i sve bude u punom cvatu..:supz:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
zahvaljujem na pozivu...
isto vrijedi i za tebe Grofe...ukad si u prolazu kroz Zelinu navrati na gemišt!
pozdrav tebi i Bageristu...i ti Bagerista navrati..napravimo foto susrete u Prigorju..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ovčice, imam molbu...

Volio bih dobiti osnovne informacije o čišćenju tijela i objektiva, ako si to ikad sama radila..

Još bih volio kad bi kod svojih slika koje nisu klasične fotografije, navela podešenje aparata pri slikanju; otvor blende, moduse i ostalo da nas približiš takvom fotografiranju...

Lijepi pozdrav!:D
 
B

BAGERISTA

Guest
zahvaljujem na pozivu...
isto vrijedi i za tebe Grofe...ukad si u prolazu kroz Zelinu navrati na gemišt!
pozdrav tebi i Bageristu...i ti Bagerista navrati..napravimo foto susrete u Prigorju..

Hvala na pozivu.,,,,,,ako budemo u prolazu,,,,sigurno čemo,proč.........
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
markec...bum ti objasnila..sada baš nemam vremena..ali budem ovih dana
ima dosta za pisati i komplicirano je..bilo bi najbolje da me nazoveš na tel..
ako tako želiš poslat ću ti broj na pp
lijepi pozdrav
 
G

GROF

Guest
., lipo fala na pozivu! ...

zahvaljujem na pozivu...
isto vrijedi i za tebe Grofe...ukad si u prolazu kroz Zelinu navrati na gemišt!
pozdrav tebi i Bageristu...i ti Bagerista navrati..napravimo foto susrete u Prigorju..

., lipo fala ovčice na pozivu u tvoju predivnu zelenu Zelinu na gemišt!., volim putovat i stalno sam u nekom muvingu., ako me nanese put kroz tvoj kraj?, svakako se vidimo i častimo., napravićemo i foto-susret za spomen dobroga društva! ... :supz: ...

., aj Bog!, lip pozdrav, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh