• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slika2187.jpg


Slika2191.jpg


Slika2192.jpg


Slika2193.jpg


Slika2194.jpg


Slika2195.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Šanana trebao si dragu u čamac i lov na soma,ovako divlje korito i priroda prekrasno,i kad se budu oglasila zvona u crkvi u Ferdinandovcu:supz::supz::supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sve je to uredu, ali odakle se ursus pojavio? :scratch

priznaj da si se nadao da se bude utopio medo negdje. ne uklapa ti se u crvenu ergelu :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A ursus je od punice stroj, ja ga povremeno vozam, evo danas je baš bila prilika jer se s autom na nekim mjestima nebi moglo proći...

A čuj, i bilo me strah na nekim mjestima, em nepoznat teren, em mi traktor ne leži, da je to moj 565, išlo bi i preko drave :) :)


Šanana trebao si dragu u čamac i lov na soma,ovako divlje korito i priroda prekrasno,i kad se budu oglasila zvona u crkvi u Ferdinandovcu:supz::supz::supz:
Hehe....ma draga bi u čamac i prije nego ja, malo sam skeptičan prema tim vodama...sve je dobro dok je tlo pod nogama :)
A za zvona još ništ, budete svi obaviješteni na vrijeme, fešta bude za sve :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
apsolutno se slažem, nema do čvrstog tla, ove slike mi jezivo izgledaju kad je voda pojela nasip do puta....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ma to je njega sramota zavodit dragu sa imt-om, pa je lijepo nabavio ursusa i to još kabrio, curu na blatobran i u prirodu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e onda kolega za tebe ide ova :supz::supz:[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mIbAB54rBTw[/YT]
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124


Di je slikana prva slika?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
E ovakvu prirodu volim....kaj mosta više nema???

ima ali više nije drveni,sada je na njegovom mjestu betonski,ali glavno da služi svrsi...
više se ne možemo hvalit da imamo najduži drveni most...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovo je melem za oči ja bi tak rado da živim negdje blizu rijeke jer sam strastveni ribolovac ..
 

Najnoviji postovi

Na vrh