• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
@čiko misli da je N. Tesla na drugoj slici:weedman:
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
evo malo i mojih slika sa putovanja lijepom našom
m7soy.jpg

28r34ee.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joža ovako naslagane okovine od kukuruza več dugo nisam vidio iako smo i sami znali slagati,zgodan brdovit teren u jesenjoj idili:partyman::partyman:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Joža ovako naslagane okovine od kukuruza več dugo nisam vidio iako smo i sami znali slagati,zgodan brdovit teren u jesenjoj idili:partyman::partyman:

Da svakako,lijepi predjeli i lijepe slike.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Ovdje nema slike koja mi nije lijepa tu uistinu ima pravih umjetnika pa evo malo zime i kod mene.
picture028iy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]pogledajte šta priroda radi u gorskom kotaru.
 
Posljednje uređivanje:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ovih dana se pojavio zanimljiv prizor;

S obzirom na protekle kišne dane, nakupilo se nešto vodice između oteretnog kanala Sava - Odra, pa su morski galebovi (ali ne s mora već s planine Jakuševec:mrgreen:) odlučili svratiti. Posebno je lijepo kad cijelo jato poleti..

Nadam ih se uslikati ako bude prilike, pa stavim gore..
LP
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Je Markec možda se kod tebe pojavilo panonsko more pa se bilježim druge godine za ljetovanje ,a na Jakuševac bumo išli na skijanje valjda če Bandić napraviti jednu godinu tam spust ...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Je Markec možda se kod tebe pojavilo panonsko more pa se bilježim druge godine za ljetovanje ,a na Jakuševac bumo išli na skijanje valjda če Bandić napraviti jednu godinu tam spust ...

Znači dogovor je pao:
Kupanje u savskoj vodi u prosincu i spuštanje niz Jakuševec u gusnatoj kadi..

Ja ću se pobrinuti za gajbu pive:drinkers:, a Ti, kolega, za kozlića:axe:..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Šta je ono na zadnjoj slici ?ali i vi imate svoju piramidu,barem meni liči na piramidu:supz:
Je, prekrasno brdo. Bum ga jednom poslikal po lepšem vremenu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh