• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
ima ali više nije drveni,sada je na njegovom mjestu betonski,ali glavno da služi svrsi...
više se ne možemo hvalit da imamo najduži drveni most...

Sad je ostal samo najduži k....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije krajolik ali nek bude tu slika,danas na povratku iz polja slučajno sam primjetio da bježi mala vjeverica prema drvetu oraha ,nisam ju vidio godinama uživo ,baš prekrasna životinjica,

Uploaded with ImageShack.us
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Sad si me sjetio za "moju" od prošle godine kad smo siliriali. :)

t5i1sp.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699


Uploaded with [URL

Uploaded with ImageShack.us=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Uploaded with ImageShack.us
ovo su slikice od GROFA iz mjesta KRASNO ...inače je tu Gospino svetište....znam to jer sam bio par put tu kod ženinog ujaka :supz:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
još malo slikic iz Krasnog......mjesto je zaista lijepo (krasno) pa je valjda zato i dobilo takvo ime:supz:

bio sam par puta pred jedno 5 god. u Krasnom, ugrađivali smo kod ljudi garažna vrata i mjesto mi se na prvu svidjelo
 

ličan

Novi član
Tu od
14 Lis 2012
Poruka
27


Uploaded with ImageShack.us

Plitvička jezera

Lijepi pozdrav svima!
Rijetko pišem a više čitam jer je ovdje puno iskusnih,pametnijih i sposobnijih od mene a onako samo usput divim se i Ovčice tvom izvanrednom talentu a i tehničkim sposobnostima vladanja fotografijom!Vidio sam puno radova/imam ponešto godina a i prošao sam svijeta/a nešto ovako lijepo i s osjećajem već dugo ne!Kažu da je ljepota u očima promatrača ali ništa to ne vrijedi ako nema ljepote i u oku stvaraoca!
Usput, naravno da nisam mogao ne reagirati nakon ove prekrasne slike mojih Plitvica!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Eto malo i od mene.

DSC_0364Kopiraj.jpg


DSC_0028Kopiraj.jpg


DSC_0265Kopiraj.jpg


DSC_0267Kopiraj.jpg


DSC_0278Kopiraj.jpg


DSC_0279Kopiraj.jpg


I jedna malo mutnija, išao sam pješke kući iz izlaska, pa pogađajte zakaj je mutna :D

DSC_0284Kopiraj.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Prošle godine bio u Vukovaru pa zaslikao malo Dunav:
20222201.jpg


I jedan prizor gdje je pun brod CLAAS traktora i kombajna:
20222202.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh