• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
picture001ppo.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
jutro nakon šta je stao snijeg.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo jedne današnje slikice moje Župne crkve u zimskj idili..
opetsnijegvukovina.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

A ovo šta vidite gdje piše Granit Mramor to je od našeg forumaša GEC67 valjda bude platil kavu u Petici šta ga reklamiram
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Zaboravih na ovu temu, stvarno su vam svima slike super. Mislim da su i neki vodeći ljudi zaboravili koliko je lijepa Hrvatska pa ju olako poklanjaju. Ja sam rođen u Osijek, moji su iz Slavonije, ali što volim brda pa to je za ne povjerovati. Ne znam odakle mi to. Valjda još iz izviđača kad sam dosta planina prepjehio kao mali :) Jednostavno zrak je čist, priroda opušta... Poz
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
farmervg nesto je zimska sluzba zakazala cesta losa ja jedva cekam kad ce bit festa tu ispred crkve pa da dodem na pravi dernek:icon_pidu:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Posjetih ovo mjesto prije dva dana! Tko je to napravio? Nitko mi nije znao odgovoriti...

Ne znam nisam se raspitivao , ali je vjerojatno rađeno u sklopu manifestacije PLOŠČIČKO MAŠINANJE ,koje se tradicionalno održava svake godine :(blush):
 
H

Hrvach

Guest
Evo jedne današnje slikice moje Župne crkve u zimskj idili..
opetsnijegvukovina.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

A ovo šta vidite gdje piše Granit Mramor to je od našeg forumaša GEC67 valjda bude platil kavu u Petici šta ga reklamiram

Farmer jel ovo crkva u Čiču? Poznato mi je mjesto,a ne mogu se sjetit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh