• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

njiva

Član
Tu od
13 Srp 2020
Poruka
72
Koje su ovo zmijice.
 

Prilozi

  • IMG_20210528_161435.jpg
    IMG_20210528_161435.jpg
    141.8 KB · Pregleda: 48
  • IMG_20210528_161442.jpg
    IMG_20210528_161442.jpg
    153.1 KB · Pregleda: 48

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,775
Vrag mu sve dal, pa zar samo šetate tim predivnim krajolicima?
Sad sam ljubomoran, dajem nalog supruzi "da i mi idemo u akciju", jer baš neki smo dan primili poziv za pristup u članstvo jedne naše udruge hodača, šetača, izletnika i sada ste mi dali dodatni poticaj.
(Palo nam je u obiteljski zaborav, a preko petnaest godina smo turbo aktivno planinarili, ne samo mi nego i naša djeca. Mladi su i dalje u tome barem povremeno aktivni, a mi stari se malo previše zapustili - ništa, ajmoooo, tako nekako veli Z. Mamić, dali ste mi zadnji impuls i poticaj (y) 👌 :) .)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,775
Aaaa, budeš vidio dok ja krenem u akciju, moglo bi to biti uskoro. :)
Nekada sam nosio Zenit s teleobjektivom na planinarenja, a danas su tu solidni mobiteli s kamerama.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,775
Za "vremeplov uspomena" ovo su mnogima jako neobični, a i teško dostupni krajolici (fotografije sam sad škljocnuo u našim albumima, mobitelom).
Na vrhu Olimpa u Grčkoj:
IMG_20210604_212034.jpg
Jako umorni i jako sretni.

Na drugoj fotki je Grossglockner u Austriji:
IMG_20210604_212526.jpg
Tu sam išao previše brzo u vis i čopila me visinska bolest 😖.

Zadnja fotka je s vrha Triglava u Sloveniji:
IMG_20210604_212617.jpg
Tu smo nadmašili sve domačine i sami sebe, rasturili smo ih u penjanju (y)👌. Tada smo nekolicina bili u top formi, naši svi su to znali, a skoro da nam nisu vjerovali, da se za vrijeme penjanja, na kontrolnim točkama, uz put nisu dobivale i potvrde s štambiljima.

Naravno, nemam namjeru vratiti se baš takvim penjanjima, ali izleti kao prošle godine na Plitvice itd., e to sada bude ušlo u obavezni obiteljski plan - podršku od supruge več imam, ona je 100% za :)(y)👌. Možda ipak još nisam otpadno željezo ;):ppozdrav:
 
Na vrh