• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kad je več tak zar tebi savo nije ukočio vrat i kičma od njegovog udarca
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ma nisam ni osjetio udarac , čuo sam da je nešto puklo mislio sam da mi pukla guma ili nešto pa sam odmah sišao sa ceste desno, kada sam izašao iz traktora tek onda sam vidio auto iza sebe
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad je več tak zar tebi savo nije ukočio vrat i kičma od njegovog udarca
To je sudar dviju različitih masa , još ak je prikolica bila puna .....to je kao da čekičem mlatneš nakovanj .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas se zezaju sa tim svetlima previse. koliko puta sam po magli jedva izbegao udes jer nemaju nista od signalizacije. nije to zezancija pogotovu jos ako su losi vremenski uslovi ili noc.steta se nadoknadi i najmanje bitna ali zivoti koji se mogu izgubiti su nesto drugo.evo jednog slucaja prilikom kontrole u beogradu. uhvate mladica od 22god da upravlja sa 2,2 promila alkohola. kad su proverili ima zabranu voznje do 2036 god.96 kazni samo u zadnje dve god napravio i to sve zbog voznje u pijanom stanju i neregistrovanih i neispravnih vozila. kakav je to kod nas zakon a pogotovu kakav je to prvo covek da se nezna obuzdati . njega bih ja na goli otok poslao do 2036 god pa nek vozi japanjer sa kamenom.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Tako je Savo, pametno si napravio..svatko ima svoju odgovornost i štetu nitko neće dobiti od osiguranja, nego svaki o svom trošku.
@Puknuti..postoje dvije riječi koje tebi nedostaju.. a to je "ja mislim...ili moje mišljenje" koje koristi kad nešto pišeš o čemu nemaš pojma, a ja govorim po slovu zakona i osobnog iskustva od 25 godina rada tog posla a ne CSI. :cool2:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemam ja ništa protiv , tako ti ljepo prezentiraj to slovo zakona ili iskustvo ?

Po pitanju svjedoka , tko bi normalan svjedočil da je traktor imao upaljena "kontra" svijetla na jednoj strani i pijanog šofera koji baulja ulicama sela po čijim ulicama šetaju njihova dijeca na drugoj strani ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Ma nisam ni osjetio udarac , čuo sam da je nešto puklo mislio sam da mi pukla guma ili nešto pa sam odmah sišao sa ceste desno, kada sam izašao iz traktora tek onda sam vidio auto iza sebe

nisam na to mislil,nego da ti je nanesel ozljede opasne po život
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Samo jos kratko da napomenem

-meine je 1995 u svici udarilo Auto
sa 90km/h. sav sam zdrobit. Iako
je on vozio 10 nasat vise i nije pazio
na cesti..

Ja ostete nisam dobio zato sto sam vozio
tudze pokvareno biciklo ( Il Kotac hehe)

jos na sudu navode da sam ja sa 13 godina
trebao znati da je biciklo neregistrovano i u kvaru
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisam na to mislil,nego da ti je nanesel ozljede opasne po život
Postoji nešto kaj se zove moral .
Izvlačiti novac iz nečega u kaj si svjesno ušao vukuči neosvijetljenu prikolicu po mraku , da li je to moralno ispravni i da li bi mogao spavati poslje toga ?
Eto , da se poslužim savjetom od @bhorv , ja mislaim da to više ne prolazi kao nekad ni kod nas .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
@dado6340 bome si i ti svog lijepo zabrazdio:(:(
Jesi to sebi brao ili nekom drugom??

Brao sam tastu. Kukuruz sam iskipao jer sam mislio da cu ga izvuči ali nisam nego sam ga morao otkvačiti pa priči sa strane i ode mali van ko od šale, a prve gume naopako nebi ništa pomogle kad je osovina bila u blatu. Samo na tom mjestu sam potonuo. Zezaju mali kotači na beraču. Naberu blata ispred sebe i koči sve
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
@dado634, negovorim ti bez veze za prednje kotače, i ja sam imao takvih problema s beračem, ali sad kad vidim da počne tonut..rikverc i izleti van iz kaljuže bez problema..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
Ma nije bilo moguče u rikverc kad je potonuo doslovno u sekundi. Samo je odjednom sve sjelo do tvrdog valjda
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@dado6340 dobro da si se uspio iscupat van jedino ce bit na tom dijelu zeznuto orat ako dode opet kotac na isto mijesto di su tvoji bili!!
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
-- savo- savjetuj se sa kakvim pravnikom pa ćeš vidjeti što će ti reći,, tko je kriv, nije teško zaključiti,, bitno je utvrditi "UZROK" nesreće, t.j. uslijed čije radnja ili propuštanje dužne radnje je došlo do nesreće, ¸jeli uzrok nesreće alkohol, prebrrza vožnja, i dr. ,,

- napadalo je puno kiše i zemlja više ne upija,mokro je užas,, neki dan sam se na rikverc spuštao niz neko brdo u šumi pomoću vitla i daske jer sam jednostavno počeo klizati, srečom sam se uspio izvuć gore i brz vitla ali tek daok nisam izgrebao nekih 10 cm, jer na površini je kao tjesto
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
A šta bi mogao reci savi. Svatko ce odg. za svoje. On sta mu prikolica nije bila osvjetljena i registirana ( ako se sjete ), a onaj zaletavač za svoje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedna malo losija iz nocne smjene:



lijeva strana je potonula te je zapeo i potrgao lajtung od cilindra a adapter je, naravno, pao na zemlju. nisam ga sa mf-om uspio ni centimetar povuci u rikverc..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A šta bi mogao reci savi. Svatko ce odg. za svoje. On sta mu prikolica nije bila osvjetljena i registirana ( ako se sjete ), a onaj zaletavač za svoje

Ja sam prihvatio dio svoje krivice i tu kaznu ću da platim i nema problema
 

Najnoviji postovi

Na vrh