• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Ostalo je stajnjaka pri vrhu prikolice,malo nizbrdo uz to još i mokro jedna strana propadne i gotov si ali sreća nije ništa polomljeno drugi traktor vrati prikolicu i vozi dalje
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
istina,baš sam čitao o tome,nevjerovatno šta se sve može čovjeku desit..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ionak vele ako dižeš kredit da si sretan samo taj dan dok iz banke ideš.
Nažast taj čovjek nije taj dan dočekal
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa u ovoj hebenoj nesreći je sreća što taj kredit nije realiziran,jer nažalost naš bankarsko politički lobi guli i mrtvog i treće koljeno iza njega
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Kod mene u Virju je 2003 godine požar bio podmetnut na 15-tak štagalja a posljednji je bio nažalost moj.Na mom štaglju je majstor pogriješil i policija ga je ščepala.Riječ je bila o jednom od najačih gazdi u mjestu ali se splašil da ga neko ne prestigne u gospodarstvu pa je nas dosta vrnul 10 godina unazad.Namom štaglju je izgorjelo 12000 crijepova i sve što se nalazilo u tim gospodarskim zgradama i šteta je bila veča od milijun kuna.Naše pravosuđe ga je osudilo na 2 godine zatvora koje je i odslužil i sada se šeče po selu ko da se ništa nije dogodilo.Dobio sam i parnicu o naknadi štete koju ne mogu naplatiti jer na sabi nema imovinu.Obriši suze.
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
Ostalo je stajnjaka pri vrhu prikolice,malo nizbrdo uz to još i mokro jedna strana propadne i gotov si ali sreća nije ništa polomljeno drugi traktor vrati prikolicu i vozi dalje

ovo samo mogu pravi "biseri":icon_weed:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Oni koji nikad nista ne rade nikad nista nece polomit niti okrenuti,,,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas covijeku vozio bagremove stupove s punom prikolicom se bez problema spustio pod brdo istovario i prazan u brdo malo zaglibio i uz malo cimanja uspio ga jedva iscupat!!





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Fino Bučo, fino :drink:
barem si ga spuhal jer sigurno si ga tiskal da su iskre frcale na auspuh :(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ovaj je stalno na velikemi obrtajima naviknut je da je gas uvijek na podu takva mu je sudbina:(blush)::(blush):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al si ga usvinjio, gori si od mene!!!

Da nisi imal postolje od bočne kose ispod, sigurno bi bolje prošao!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh