• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I tako uputim se je preko jednog strništa s praznom cisternom i fino je to krenulo, al kad na pola zemlje je samo sjelo...






Jedva je SAME to sve izvukel van.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
nek si se ti izvukao,a oči nekad prevare osjećaj...vjerovatno si mislio da nije toliko mokro
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
ŠANANA polako ali sigurno se ti ugledaš na švabe što se tiče zapadanja..:icon_lol: :(y):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
U kolega, dobro si ga zabrazdil, tak isto sam se ja ukopal ove jeseni kod kolege Belca v rauoli.. Vozil kod susede gnoja na povrtnjak i bilo je dobro dok je prikolica bila puna, dok je doslo na kraju kod valjkov, rudo se podiglo i traktor se zakopal momentalno..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
E kolega ŠANANA da si slušal gospođu Tatjanu koja kaže da se po takovu terenu i uvjetima neide po poljima:drink::drink::drink:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
to se i meni s đubretarom prošle godine desilo, mislio sam skratit put preko strnjaka, pa sam moro pola prikolice istrest. sreća pa je i strnjak bio moj. zato se ove godine poznalo po boji kukukuruza di sam zaglavio :)
bilo je takvih stručnjaka i ovih dana. a onda im je slijedilo lopatanje :D: al nema veze, i onako su morali negdje istrest zemlju :icon_mrgreen: ja sam samo obilazio oko prikolice i podhebavo:



 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Šanana dođi ti kod mene voziti stajnjak,kod nas ne bude propadalo,vidiš da ima brijeg ponekad prednost,ma bitno da nisi ništa povijao,jarki se budu zaorali
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ušao sam ja u zemlju i fino ide 2. po gasu, cisterna PRAZNA, reko to ide bez frke, strnak nije diran godinu dana, malo leži vode odozgora, ništa strašno, al kad na polovici zemlje je samo sjelo sve skupa i više ni mrdac, par puta sam probal napred-nazad i sjelo je do kraja.

Nebi nikad ušao s punom cisternom u takvo meke, to nema šanse da bi prošao, zato sam se začudio koliko je meko kad je prazna tonula i traktor skupa s njom.

Došel je ujak sa SAME-om i izvukli smo ga malo u koso napred van iz jedno 5-6 pokušaja, Same se ukapao u mjestu sa uključenom blokadom znači sva 4 kotača, s tim da smo izčupali prednju poteznicu pri drugom pokušaju...
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Ako je pravi teren za ugreznuti ni prva vuča ne igra ulogu nego naprotiv, još ti daje psihološki poticaj da još hrabrije ideš u očitu glupost, a kad jednom stane, kak ja velim, onda ti treba pokojni Gojko Šušak sa helikopterom da te vadi van. Znam iz svog iskustva, imam Hurlimana XA86 sa duplom vučom, bilo je svakakvih bedastoča, tipa, morti bu išlo, i onda zajeb, zovi pajdaša da te vadi van.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
U takvu vodu se s takvim peciklenima ne ulazi.
Očiti dokaz , a več smo imali prilike videti da taj 565 nejde čim se žabac popiša :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Gledam komentar, da si imal prednju vuču ......, a jedva ga je Same 100 konja zvlekel van :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Istina, ne pomaže tu prednja vuča baš ništ...


@Tibor...nadam se da nebude :)
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Išao sam i ja na jednu bivšu livadu, 3. mjesec budemo sijali zob, pokapčene rotobrane, čas posla. Bila je situacija onako, li- la, možda bude išlo. Zrotirao sam jedno 30 metara i jednostavno potonuo . Brazde od oranja su odozgora bile suhe, a ispod je bila voda koja mi je došla sa susjednih livada. Zovi prijatelja, dok on dođe, ide vrijeme, a vremena je malo. Od tada čim vidim da mi prve gume propadaju do felge, prva vuča+špera i van iz toga, idem na drugu zemlju ili na drugi posao koji se da raditi. Isto je i kod izvoza gnoja po sumnjivom vremenu. Čim počne greznuti i vidim da neće ići, skipam na mjestu kolko treba da mogu ići dalje, vjerujte da treba manje vremena za ponovno natrpati gnoj na prikolicu bilo ručno ili s bagerom nego čekati pomoć i nekoga drugoga gnjaviti sa svojim problemima.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ne znam dečki kakve su to zemlje kod vas, ali kod mene sve zemlje su dobro propusne i nikad nitko nije tako zaglavio jer voda nikad ne ostaje na površini već zemlja jako dobro upija.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Evo friških vijesti iz mog sela,polja su pod vodom.Ovo na trečoj slici je put u polje,oko 2 metra pod vodom.
 

Prilozi

  • 2014-02-18-1885.jpg
    2014-02-18-1885.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 266
  • 2014-02-18-1887.jpg
    2014-02-18-1887.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 233
  • 2014-02-18-1886.jpg
    2014-02-18-1886.jpg
    69.2 KB · Pregleda: 242
  • 2014-02-18-1888.jpg
    2014-02-18-1888.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 213

massey 3070

Član
Tu od
15 Tra 2011
Poruka
35
Evo šta se desi sa malo nepažnje... :mur:
51457,img0267aA0CA3.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh