• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ovo da je meteor udario,tu bi krater bio da jezero napravis,a ovo tek zguzvalo auto,.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
to je promo slika...a da je stvarno pao to bi se na svim medijima čulo,,prvo izvanredne vijesti pa onda novinari i novine
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Opet traktor bez arnjeva, ne kužim ljude koji štede 500 kn, srečom niko nije nastradal:
 

Prilozi

  • 1512536_1392776644312160_848558522_n.jpg
    1512536_1392776644312160_848558522_n.jpg
    48.6 KB · Pregleda: 299

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
A vidi se da su kotaci ukopani u zemlju, tak da se neko ocito namjerno igral sa :(devil): . I ocito mu je kuka daleko od diferencijala zato se to i desilo.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Najpoznati sustret automobila i meteorita u svijetu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Peekskill_meteorite
peekskill_1.jpg

peekskill_2.jpg
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Taj je video več bil, zaključili smo da ga nisu spasili najvjerovatnije zbog osiguranja!
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Krivo ste zaključili..vatru je izazvao vlak s iskrenjem, a vozač se ili uplašio i pobjegao ili mu se traktor ugasio, a naizgled ta mala vatra proizvodi ogromnu temperaturu i dim, tako da se nitko više nije bezbjedno mogao približit, osim vatrogasaca s opremom na sebi.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
mislim da je pruga predaleko,a i vatra se širila prema pruzi a ne od nje,ako sam dobro primjetio....:icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak god da je bilo, ovaj šofer je čisti kreten i budala, da se vatra ugasit, pogotovo u samom početku, rade ljudi svašta da obrane stroj ili traktor, najlakše je pobjeć.

Gasili smo traktor i silokombajn sa zemljom što smo bacali na plamen i majicama i hlačama gušili vatru oko motora i ugasili smo, nismo bježali...

I ne vjerujem da se ovaj štajer samo tak ugasio u polju baš kad je počelo gorjeti...meni više izgleda koda je bil tam parkiran bez ikoga, a možda ga je netko 3. pripalio :)
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Dečki moji, nije se traktor zapalio nego suha slama, očito nemate pojma kakva temperatura se stvori a dim..u sekundi te zaduši..a ovaj koji pita za vlakove koji prolaze..pa nije se vlak zapalio da stane na prugi..za vrijeme velikih vanjskih temp. vlakovi prouzroče najviše požara, svojim iskrenjem od napona struje, i naravno odu dalje i nikad nisu odgovorni. Normalno možemo do sutra raspravljat, ali da je namješteno zbog osiguranja to je bedastoća. Druga je stvar kad se sam stroj zapali, onda u početku možeš spasit, a ovako kad prema tebi dolazi stihija..samo moreš poginut.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ne gori ta slama na videu nešto prenaglo,bez vjetra je i nije visoka vanjska temp,onaj s prednjim utovarivačem je lako mogao ugasiti početnu vatru zemljom,gorjelo je samo oko prednjeg desnog kotača.Mi smo ugasili kombajn i strnište zemljom lopatama kopajući zemlju i bacali na vatru a da ovaj nije mogao s strojem,a vatrogasci se vuku ko prebijeni.Izgleda čista namještaljka.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Trebal si ju u paintu zamusati.:icon_winkle:
Vidiš da ide.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh