• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Da, ALI da je imal položen tečaj za rukovanje motornom pilom, sigurno bi to znal...sprdnja na ove glupe tečaje...
Nesreće se događaju, nažalost, radi nemara, nepažnje, umora, neznanja ili više sile.
Pokoj mu duši, a nama pouka.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
točno, nemar je najviše kriv. i kod nas je prije par godina balirka pojela radnika. ista situacija. svake godine molim susjeda kad baliramo da ne gura ruku u staru jd 224, ali svaki put: ma neće bit ništa, samo treba gurnit vijak. a i da ga samo povuče uvlačni valjak, samo da mu prst slomi, nokat da mu pukne - nije potrebno. mene je ta ista balirka skoro ubila prošlo ljeto. iskočila je igla, nismo vidili i majstor viče: gasa, gasa. kako sam stisnuo gas, tako je kardan puknuo u zglobu i kompletan proletio meni kraj glave. a samo se trebalo sagnuti ispod i pogledat. nemar, ništa drugo. ali, može se svakome desit, žao mi je momka, to je velika tragedija. strašno.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Pa da je stotinu fakulteta završil o radu z pilom ,traktorom ili nekim trečim ,zabadav je to to si zapamtite kaj su onda dosad ginuli samo kod nas seljaki ,vani nisu ,,,odite malo van nije sve tak kak vele na dnevniku i spat....ko kokoši nekom možeš kad je naj trijezniji i ima škole ,,,stotinu puta reči ,stati objasnit kaj se more dogodit i opet bu baš to napravil,,,a kad se radi o poljoprivrednicima kaj su odrasli na zemlji,traktoru ..ništa nije krivo neg običan NEMAR !
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Sve je bilo dobro dok nisam podigao roto drljaču :mur::mur::mur:
 

Prilozi

  • IMG10021.jpg
    IMG10021.jpg
    82.8 KB · Pregleda: 299
  • IMG10022.jpg
    IMG10022.jpg
    82.7 KB · Pregleda: 288
  • IMG10023.jpg
    IMG10023.jpg
    82 KB · Pregleda: 282

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,261
Ova bočna kosa te dosta koči kad nasjedneš. Tako je često kod nas bila situacija sa Zetorom 3511 kad je kosa na njemu često nasjedne.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To znam al kosio sam i jos mi treba pa mi se nije ju dalo skidat i dosta pliva sve po sumi kanali postopani sve je namuljeno i samo se sklize veca skretanja sam obavljo kocnicama jer drugacije nisam uspijevo nema veze sad ce se put prije i lakse posusit!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Ovako smo neki dan pokisli kada nas kiša uhvatila u šumi :(emo):
 

Prilozi

  • IMG10047.jpg
    IMG10047.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 287

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ovako smo neki dan pokisli kada nas kiša uhvatila u šumi :(emo):

Pa ovo nije bila nezgoda. Ovo je bilo pranje i tuširanje :(giggle):
A možda i hlađenje :icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Da, stvarno je :(giggle)::icon_fU:

Vidim da nam fali i smješko s kišobranom ;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se malo čeprkalo po krumpiru,i nađe se ovo,šteta što nije veći komad,mesing je na cijeni,:icon_fU::icon_fU:,
 

Najnoviji postovi

Na vrh