• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Ovaj nema nikakvih briga :cool2:
Alkohol je čudo :(snooze):
 

Prilozi

  • IMG10065.jpg
    IMG10065.jpg
    25.5 KB · Pregleda: 273

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ma ovaj madrac je mila majka,kad se namota cijeli rotor bodljikave unprofor žice onda je veselje.Nožići oštri kao žilet a žica nekakva čelična.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Od cisterne. Nije bilo štete samo sam izgubio pol dana dok smo kupili štift i stavili drugi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
A ja sam se već "poveselil" da ti je ispal sa strane traktora i bar savinul osovinu na pumpi (naravno, drago mi je da nije).
Ovo drugo je puno manji zastoj i šteta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
susjed je u nedelju imao unfal,fala bogu sa malo štete,propalo 300 kg pšenice,najveća sreća što mu je sin uspio iskočiti iz prikolice kada je pukla ruda,:icon_pray::icon_pray:, ,
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,787
U kultiviranju kukuruza na tastovom olt kultivatoru otpal onaj komplet sa motikama i onim crtalom i to baš iza desnog kotača. Nisam odmah vidio i eto ti zla. Bilo je puknuto prije ali zavareno običnom a ne gusanom elektrodom.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Danas u malčiranju naiđem na protunož koji mi je otpao sa malčera



I nakon toga još skužim da sam otkinuo španer na traktoru.. Baš mi danas nešto neide :(
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
vidio sam u kutini, u policijskom dvorištu, jednoga... prednja osovina s točkovima stoji krajem :D: ali... to je kinez, koliko para, toliko muzike. ima ga jedan, ko biva rođak i kaže da je zadovoljan, ali samo malčira voćnjak, nosi atomizer i vuče prikolicu... a ovaj je izgleda bio i u šumi :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh