• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije 12.7,neki čudan metak,po izgledu nešto između 8-9 ,od M-48 nije definitivno,na tom mjestu je prije nekih 50 godina bila kućica i možda je gdje bivši vlasnik iz prošlih ratova donio suvenir,možda bi mogao biti od jedne Talijanke,ona je bila kalibar oko 9 mm
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
nije ti to od talijanke, to je od manliherke, m 95, 8 mm. od talijanke (carcano mannlicher m 1891) ti je 6.5 x 52. i taj ima puno tanje zrno u odnosu na čauru.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prvi put sam ja zaletio unutra i nekako se izvukao. nakon nekoliko dana je brat isao proci drugi trag s rd ali nije bio te srece kao ja:



probao ga je izvuci rus 52, ili nesto tome slicno, ali nije islo pa sam im morao pripomoci s malim mf-om.
taj rus i imt 560 su tanjurali na susjednom polju pa im je mf vratio uslugu. oba su zapala po 2 puta.
rodjak nam je s nivom vozio umjetno na polje i takodjer je 2 puta zapao na sokaku. prvu put s punom autoprikolicom, kasnije prazan. krasan dan..
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Tibore onda smo mi super prošli ove godine u sijetvi gore u Vukovju.Mi smo svega jednom zapali na tih 15 kj.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Normalno da ga je prignječila kabina od malog 539 jer je 100% bila bez bočnih vratiju, a ovaj mrtav pijan pri prevrtanju ispao iz nje i prignječila ga je.
Nažalost takvi nesvjesni vozači su najopasniji po sebe i okolinu i zato ovako i završe!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,814
Kabina i okvir bez pojasa i nisu baš od prevelike koristi.

Šanana, neznaš ti gdje je Zaistovec. Tam v zraku ima bar jen promil, tak da su ovi bili samo malo iznad normale :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa tko bi tam vozil bez malo hrabrosti iz boce navodno mu traktor iskočil iz brzine .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,814
To nije stvarna slika s mjesta događaja.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
Srečom desilo se pri samom izlasku iz trgovine..1. nije čeza za to 2..kvalitet palete čista 0.
 

Prilozi

  • WP_20140701_001.jpg
    WP_20140701_001.jpg
    76.1 KB · Pregleda: 314

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,458
bem ti hep i njihove standarde, prije par godina tip je zapne kamionom i oni je preko noci ukopaju na nas plac
ovaj put je od kombajna dolijala, sreca pa je izolirana inace bi bilo vatrometa
 

Najnoviji postovi

Na vrh