• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovaj, ne da izgleda da je bio u sumi, nego je nije prezivio .... To bi, mozda, puknuti mogel znati ??!
Cini mi se da je on iz tih krajeva ??!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Ovaj je izgleda doživio nešto što nijedan traktor ne preživljava , pa ni rus :icon_fU:

Ali kinez u šumi , nemam komentara , premekan je on za to
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
za sve postoji prvi i zadnji put. nekima prvi ujedno i bude zadnji :icon_mrgreen: ali žao mi je ljudi. plate novi traktor koji ne može parirat ni rakovici. rađe bi uzeo t 40 nego to :icon_fU:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
I na T40 se lako odvali prednji most,jedan lik iz sela ga odvalio i na njuškalu našo drugi cijeli most sa prijevozom ga izašao 100€ iz županje do mog sela.
Taki kinezi su žali bože novaca,za te novce kupiš 3 T40 koji će ga isto toliko duže nadživit i dijelovi su jeftini
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Danas mi pukla viljuška od rikverca i prve na Z3511 i na Z6245 mi pukla ručica gdje se prebacuju brze i spore. Izgleda mi nije dan baš bio dobar. Uglavnom poklopci mjenjača su skinuti na oba traktora i sutra idem po novu viljušku i dio što mi treba za Z6245.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Nadam se da vilica nije opala u mjenjač i napravila havariju?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Otpala je u mjenjač, ali nije napravila havariju. A gledaj staro je to 45 godina! Varene su par puta jer su na malim Zetorima dosta slabe te viljuške. Ja sam vadio rukom tu polovicu viljuške odozgo i tako isto i dio što je otpao na Z6245.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Dobro da si ga uhvatil, tu je magnet od velike pomoči.
Znam da je staro ali služi, a ti ga teraš ko vraga. Sječaš se kaj sam ti rekel kad si onaj video o dovozu bale stavil :icon_eyes:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Ma mora on da ide! Mislim sitan je to kvar, kažem dešavalo se to nama već puno puta da pukne neka viljuška i varili smo, ali ovu smo dokrajčili mora ići nova! Inače traktor je ostao sa cisternom 3 km od kuće pa sam išao sa proximom da ga došlepam kući jer je ostao u rikvercu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Kad si vilicu izvadil mogel si ga ušaltati i dopeljati se doma.
Stroj je to i nije zavredil da ide na lancu doma.

Tu novu vilicu odmah malo pojačajte, ubacite joj koju ukrutu i malo lakše šaltati pa bu dulje trajalo
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Pa izvadio sam je tek kod kuće kad sam otkačio cisternu. Daleko od toga da nije stroj, strojčina samo takva. Budem vidio sutra kad kupimo novu da je pojačamo... I da ipak ću ga malo lakše šaltati :).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Zapali svječu kaj ti ju nije u šlepu koji zupčanik uhvatil.
Proxima nebi ni zadimila, a getriba na malom bi u prah otišla
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Još sam ga vukao 5-om pun gas sa proximom toliko mali ne može ni ići prazan :). Da imam sreće što nije za nešto zapelo :rolleyes:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kolega čim si popravil tehnosa otišla su ti u jednom danu dva traktora, baš i nemaš sreče sa mehanizacijom.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Ma sve sutra bude sređeno :). Sve je to otišlo mojom krivicom pogotovo na Z6245 kad je ostao u dvije brzine udarali smo nogom po ručici brze-spore, a več je bilo vareno. Sutra su oba u pogonu :).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,205
Danas u vožnji pjeska se zaglavio Z6245 jer je pijesak bio pretežak, prikolica potonula,a pijesak bio pretežak da ga iskipamo. Izašao je uz pomoć lopate i proxime.



 

Najnoviji postovi

Na vrh